Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."— Transkript prezentace:

1 Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

2 A zde jsou tato pravidla: Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslné! Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslné!

3 1.1. Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo, a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit … Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo, a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit …

4 1.1. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole.

5 1.1. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je.

6 1.1. Nakupování NENÍ sport. A né, nikdy to tak brát nebudeme. Nakupování NENÍ sport. A né, nikdy to tak brát nebudeme.

7 1.1. Pláč je vydírání. Pláč je vydírání.

8 1.1. Požádej nás, o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Požádej nás, o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! PROSTĚ TO ŘEKNI! Požádej nás, o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Požádej nás, o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! PROSTĚ TO ŘEKNI!

9 1.1. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky.

10 1.1. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky.

11 1.1. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi.

12 1.1. Všecko, co jsme řekli před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na null a void do 7 dní. Všecko, co jsme řekli před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na null a void do 7 dní.

13 1.1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej.

14 1.1. Pokud se dá něco, co jsme řekli, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob. Pokud se dá něco, co jsme řekli, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob.

15 1.1. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama.

16 1.1. Kdykoliv je to možné, prosím, řekni, co máš na mysli, během reklamy. Kdykoliv je to možné, prosím, řekni, co máš na mysli, během reklamy.

17 1.1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme.

18 1.1. Muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Netušíme, co je lila. Netušíme, co je lila. Muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Netušíme, co je lila. Netušíme, co je lila.

19 1.1. Když něco svědí, tak to podrbeme. To děláme. Když něco svědí, tak to podrbeme. To děláme.

20 1.1. Pokud se zeptáme, co se děje a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že nic není v nepořádku. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. Pokud se zeptáme, co se děje a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že nic není v nepořádku. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí.

21 1.1. Pokud položíš otázku, na kterou nechceš slyšet odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. Pokud položíš otázku, na kterou nechceš slyšet odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet.

22 1.1. Pokud někam máme spolu jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu. Pokud někam máme spolu jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu.

23 1.1. Neptej se nás, na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o Neptej se nás, na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o –Sexu, –Sportu, nebo –Autech a motorkách Neptej se nás, na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o Neptej se nás, na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o –Sexu, –Sportu, nebo –Autech a motorkách

24 1.1. Máš dost oblečení. Máš dost oblečení.

25 1.1. Máš příliš bot. Máš příliš bot.

26 1.1. Jsem ve formě. Forma může být i kulatá. Jsem ve formě. Forma může být i kulatá.

27 1.1. Díky, že sis to přečetla. Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale vědělas, že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako camping.

28 Pošli to tolika chlapům, kolika můžeš, aby se pobavili.

29 A pošli to tolika ženským, kolika můžeš, abys jim dopřála vzdělání.

30 Translation by Hipík 2006


Stáhnout ppt "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."

Podobné prezentace


Reklamy Google