Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KONTROLNÍ PRÁCE. Kontrolní práce – příprava. 1. Co víte o sdružených strojích. 2. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. 3. Vyjmenujte základní parametry.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KONTROLNÍ PRÁCE. Kontrolní práce – příprava. 1. Co víte o sdružených strojích. 2. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. 3. Vyjmenujte základní parametry."— Transkript prezentace:

1 KONTROLNÍ PRÁCE

2 Kontrolní práce – příprava. 1. Co víte o sdružených strojích. 2. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. 3. Vyjmenujte základní parametry stroje. 4. Popište práci na tomto stroji. 5. Co víte o loupacích a krájecích strojích. 6. Popište princip loupačky a kráječky. 7. Vyjmenujte základní parametry strojů. 8. Co víte o sesazovacích strojích. 9. Jakým způsobem se sesazují dýhy? 10. Na co se používají lisy a jaké znáte. 11. Popište rovinné lisy a kde je používáme. 12. K čemu se používají ohýbačky. 13. Popište ohýbačky, které znáte. 14. Jaké druhy nanášeček lepidel znáte ? 15. Popište válcové nanášečky včetně parametrů. 16. K čemu slouží olepovačky boků ? 17. Uveďte základní parametry. 18. Co víte o hřebíkovacích strojích ? 19. Co víte o sešívacích strojích ? 20. C víte o vázacích strojích ? 21. Vysvětlete funkci montážních zařízení. 22. Popište zařízení pro montáž rámů. 23. nakreslete schéma pro montáž dílčích prvků.

3 Kontrolní práce – příprava. 1. Popište činnost stříkací pistole. 2. Popište práci se stříkací pistolí. 3. Z jakých hlavních částí se skládá polévačka laku ? 4. Popište stříkací kabinu. 5. Jak pracují jednotlivé nanášečky NH. 6. Porovnejte konstrukci pásových a válcových leštiček. 7. Vysvětlete funkci leštiček. 8. Jaká zařízení na vytvrzování NH znáte ? 9. Popište jednoetážový sušící tunel. 10. Vysvětlete činnost jednotlivých úseků. 11. Popište hlavní části odsávání a jejich činnost. 12. Nakreslete schéma centrálního odsávání. 13. Vysvětlete základní požadavky nezbytné pro správou 14. činnost odsávacího zařízení. 15. Vyjmenujte druhy ručních pil. 16. Popište jednotlivé druhy pil. 17. Uveďte parametry pil. 18. Popište práci s ručními elektrickými pilami. 19. Vyjmenujte druhy ručních frézek. 20. Popište jednotlivé ručních frézek. 21. Uveďte parametry ručních frézek. 22. Popište práci s ručními elektrickými frézkami. 23. Vyjmenujte druhy ručních brusek. 24. Popište jednotlivé ruční brusky. 25. Uveďte parametry ručních brusek. 26. Popište práci s ručními bruskami a leštičkami. 27. Vyjmenujte druhy ručních vrtaček. 28. Popište jednotlivé ruční vrtačky. 29. Uveďte parametry ručních vrtaček. 30. Popište práci s ručními vrtačkami.

4 Kontrolní práce – příprava. 1. Proč se musí otázkám bezpečnosti při práci věnovat velká pozornost. 2. Popište co musíme dodržovat z hlediska bezpečnosti při práci na strojích. 3. Popište co musíme dodržovat z hlediska bezpečnosti při práci s ručními stroji. 4. Proč musíme otázkám požárního nebezpečí věnovat velkou pozornost. 5. Uveďte pravidla bezpečnosti v truhlářských dílnách z hlediska požární ochrany. 6. Kdy vzniká nebezpečí požáru ve strojní dílně ? 7. Které ruční hasící přístroje se používají při hašení elektrických zařízení a proč ? 8. Komu se oznamují zjištěné závady na pracovišti ?


Stáhnout ppt "KONTROLNÍ PRÁCE. Kontrolní práce – příprava. 1. Co víte o sdružených strojích. 2. Popište srovnávací a tloušťkovací frézu. 3. Vyjmenujte základní parametry."

Podobné prezentace


Reklamy Google