Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – hydrosféra autor VM:Ondřej Vojáček.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – hydrosféra autor VM:Ondřej Vojáček."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – hydrosféra autor VM:Ondřej Vojáček období vytvoření VM:duben 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 6.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a příroda, vyučovacího předmětu Zeměpis, tematického okruhu – sféry Země. Formou prezentace zpracovává téma hydrosféra. VY_52_INOVACE_Z.6.17-voda-prezentace

2 ???????

3  Co můžeme říct o vodě? Existuje mnoho přístupů: např.:

4 Z hlediska chemie (h2o, chem. Vlastnosti,..) Z hlediska fyziky (skupenství, teplota, tlak,,… Z hlediska biologie(význam pro živé organismy, …) Zeměpisu (oceány, moře, řeky,… Ekologie (nutnost ochrany zdrojů a omezování znečišťování) Člověka a zdraví(význam pro člověka,..

5  Toto byla jen malá ukázka, jakými způsoby lze hovořit na téma VODA  Vymyslíš jiný?


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – hydrosféra autor VM:Ondřej Vojáček."

Podobné prezentace


Reklamy Google