Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ ZŠ ZBRASLAVICE. Olympijský víceboj nový projekt Českého olympijského výboru na podporu sportu a zdravého životního stylu. Cíl víceboje:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ ZŠ ZBRASLAVICE. Olympijský víceboj nový projekt Českého olympijského výboru na podporu sportu a zdravého životního stylu. Cíl víceboje:"— Transkript prezentace:

1 OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ ZŠ ZBRASLAVICE

2 Olympijský víceboj nový projekt Českého olympijského výboru na podporu sportu a zdravého životního stylu. Cíl víceboje: v průběhu standardních hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků základních škol do šesti měřitelných disciplín.

3 DISCIPLÍNY Skok daleký z místa Běh na 60 m / člunkový běh 4 × 10 m (možnost výběru) Běh na 500 m (1. stupeň) / běh na 1 000 m (2. stupeň) Hluboký předklon Výdrž ve shybu / shyby (možnost výběru) Hod kriketovým míčkem

4 NAŠE ŠKOLA POČET ŽÁKŮ: SPORTOVALO: Výsledky jsou průměrné, ale sportovali jsme všichni a určitě jsme se snažili více. 169 Přidej, ať nejsme poslední!

5 Snažili jsme se všichni, ale někdo měl krátké ruce. HLUBOKÝ PŘEDKLON

6 VÝDRŽ VE SHYBU Zvládneme to?

7 SKOK DALEKÝ Z MÍSTA Nácvik v tělocvičně

8 HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM Trénink v tělocvičně

9 BĚHY – 60m, 500m, 1000m Běhali jsme tak rychle, že jsme to nestihli ani nafotit CÍL UŽ NEMŮŽU. TO JE KONEC! UŽ NEMŮŽU. TO JE KONEC!

10 ZŠ ZBRASLAVICE – ŠKOLA PRO VŠECHNY Prezentaci vytvořili žáci 9. ročníku pod vedením třídní učitelky. Zdroje: kliparty MS Office 2010 Foto: řed.školy Mgr. M. Kyzourová Mgr. Z. Málková V. Víznerová Moc se nám to líbilo a příští rok do toho půjdeme zas. DĚKUJEME!


Stáhnout ppt "OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ ZŠ ZBRASLAVICE. Olympijský víceboj nový projekt Českého olympijského výboru na podporu sportu a zdravého životního stylu. Cíl víceboje:"

Podobné prezentace


Reklamy Google