Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zuzana Ságlová a její výstava. Slečna Zuzana začala malovat v CDS Duhovka v souvislosti se soutěží o nejlepší obrázek na Výroční zprávu Společnosti Duha.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zuzana Ságlová a její výstava. Slečna Zuzana začala malovat v CDS Duhovka v souvislosti se soutěží o nejlepší obrázek na Výroční zprávu Společnosti Duha."— Transkript prezentace:

1 Zuzana Ságlová a její výstava

2 Slečna Zuzana začala malovat v CDS Duhovka v souvislosti se soutěží o nejlepší obrázek na Výroční zprávu Společnosti Duha 2009.

3 Vítězným obrazem se stal její „Pierot“, který je již prodán, a proto originál není možné na výstavě vidět. Vítězným obrazem se stal její „Pierot“, který je již prodán, a proto originál není možné na výstavě vidět. Vítězství v soutěži se pro slečnu Zuzanu stalo motivací k dalšímu malování. Vítězství v soutěži se pro slečnu Zuzanu stalo motivací k dalšímu malování.

4 Neméně úspěšné byly i její návrhy na PF 2011 – dva anděly si odkoupily dvě firmy. Neméně úspěšné byly i její návrhy na PF 2011 – dva anděly si odkoupily dvě firmy. Na výstavě je možné vidět kopie těchto prodaných obrazů a další dva originály andělů, které jsou však neprodejné. Na výstavě je možné vidět kopie těchto prodaných obrazů a další dva originály andělů, které jsou však neprodejné.

5 Slečna Zuzana se připravuje na výstavu Přibližně od září 2010 se slečna Zuzana intenzivně připravovala na výstavu – v CDS Duhovka dne 13.12. a dne 17.12. v Muzeu hudby. Přibližně od září 2010 se slečna Zuzana intenzivně připravovala na výstavu – v CDS Duhovka dne 13.12. a dne 17.12. v Muzeu hudby. Zuzana se učila různé výtvarné techniky a postupy. Zuzana se učila různé výtvarné techniky a postupy.

6 Slečna Zuzana maluje Japonku „Martu“ podle japonského kalendáře

7 Slečna Zuzana maluje porcelán

8

9 Zuzana Ságlová maluje cyklus „Sněženky“

10 Slečna Zuzana oceňuje obrazy

11 Zuzana Ságlová představuje své obrazy na výstavě V CDS Duhovka dne 13.12. 2010

12 Další kroky, které slečna Zuzana plánuje: Návštěva knihovny – výběr předloh Návštěva knihovny – výběr předloh Malování dle „skutečné předlohy“ (zátiší, krajina,..) Malování dle „skutečné předlohy“ (zátiší, krajina,..) Další výstava v jiném prostoru Další výstava v jiném prostoru


Stáhnout ppt "Zuzana Ságlová a její výstava. Slečna Zuzana začala malovat v CDS Duhovka v souvislosti se soutěží o nejlepší obrázek na Výroční zprávu Společnosti Duha."

Podobné prezentace


Reklamy Google