Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Cliccate per sfogliare. Jeden 92 roční malý, starý člověk, pěkně se učesal, oholil, oblékl a ráno v 8 hodin odešel do domova pro seniory. V Domově pro.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Cliccate per sfogliare. Jeden 92 roční malý, starý člověk, pěkně se učesal, oholil, oblékl a ráno v 8 hodin odešel do domova pro seniory. V Domově pro."— Transkript prezentace:

1

2 Cliccate per sfogliare.

3 Jeden 92 roční malý, starý člověk, pěkně se učesal, oholil, oblékl a ráno v 8 hodin odešel do domova pro seniory. V Domově pro seniory na chodbě čeká, na Nás sa usměje, když mu řekneme, že má připravený pokoj. 70 roční manželka která mu nedávno zemřela..,proto cítí, že musí opustit svůj domov.

4 Přitom, jak jdeme k výtahu, v krátkosti mu řeknu, jaký je jeho malý pokoj. Vyprávím mu jakou barvu má záclona a jakou barvu má přikrývka na postel. -“Velmi se mi líbí", rozzářili se mu oči, jako 8 ročnímu malému chlapečkovi, který teď dostane v životě první vlastní pokoj. -“Milý Michale, ještě jste ani neviděl svůj pokoj, počkejte ješte chvíli. "

5 “To nevadí", říká. “Já jsem si to už vybavil ve své hlavě, že pokoj se mi bude líbit. Svoje rozhodnutí každé ráno ze vstáváním přináším." “Štěstí nezávisí od hodně věcí. Štěstí nezávisle vybírám. To, že pokoj se mi líbí- ano, nebo ne, to nezávisí od nábytku, anebo od doplňků –závisí od toho, jak Já to chci vidět.

6 “Rozhodnout se můžu i tak, že svůj den strávím v posteli a budu počítat kolik orgánů mi v těle nefunguje, které části těla mě bolí, anebo poděkovat nebesům za orgány v mém těle, které ješte dobře fungují."

7 “Každý den je jako dáreček, když si umím otevřít oči, na nový den se koncentrovat, na pěkné vzpomínky, které jsem po dobu svého života nashromáždil.” “ Stáří je jako bankovní konto. Vybereš si to, co jsi tam nashromáždil..”

8 Proto je moje rada, že hodně-hodně radosti a pěkného odkladej bokem na vzpomínkové bankovní konto. Děkuji, že jsi se přičinil do mého bankovního konta, kde ještě dále můžu odkládat..

9 1. Osvoboď se od nenávisti 5. Čekej méně 4. Dávej více 3. Žij obyčejně 2. Osvoboď se od zbytečných starostí Vzpomeň si na tyto obyčejné body, které Ti zaručí, aby jsi byl šťastný :

10 Pošli to 7 lidem co nejdřív. Zítra se Ti něco výjimečného stane. SE ZASTAV! Teď, SE ZASTAV! Přečetl jsi to dobře a porozuměl jsi, co jsi četl ? Zítra se STANE něco dobrého. Tehdy to ihned pošli dále. Musica-L’Amour rêve (André Gagnon)


Stáhnout ppt "Cliccate per sfogliare. Jeden 92 roční malý, starý člověk, pěkně se učesal, oholil, oblékl a ráno v 8 hodin odešel do domova pro seniory. V Domově pro."

Podobné prezentace


Reklamy Google