Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 INFORMAČNÍ MEMORANDUM Pozice: FINANČNÍ ŘEDITEL pro společnost KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS CZECH, spol. s r.o. v Brně Ač je popis psán v mužském.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 INFORMAČNÍ MEMORANDUM Pozice: FINANČNÍ ŘEDITEL pro společnost KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS CZECH, spol. s r.o. v Brně Ač je popis psán v mužském."— Transkript prezentace:

1 1 INFORMAČNÍ MEMORANDUM Pozice: FINANČNÍ ŘEDITEL pro společnost KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS CZECH, spol. s r.o. v Brně Ač je popis psán v mužském rodě, je tato nabídka přirozeně určena i pro ženy.

2 2 Proč se tato pozice obsazuje? Současný finanční ředitel odchází ze svého rozhodnutí, po dlouholetém působení ve společnosti, mimo obor.

3 3 Popis pracovního místa Povedete 3 oddělení: účtárnu, controlling a provozní administrativu; celkem 20 lidí. Budete přímo podřízen generálnímu řediteli a budete se spolupodílet na strategickém i operativním rozhodování společnosti. Povedete jednání za společnost s úřady, finančními institucemi a dodavateli. Budete mít zodpovědnost za interní i mezinárodní reporting společnosti. Mezi Vaší práci bude spadat plánování a controlling. Budete spolupracovat na nastavení obchodních podmínek společnosti (parametry cen a smluvních podmínek, podmínek financování, kalkulace velkých obchodních případů). Spolupráce na přípravě projektů a investic společnosti.

4 4 Koho hledáme? Máte praxi s vedením firemních financí a finančních týmů Znáte účetnictví, legislativu, controlling, plánování Dobře komunikujete Jste samostatný, rozhodný a zodpovědný Máte rád roli „správce a hospodáře“ společnosti Předpokládáme u Vás VŠ, výbornou znalost AJ; zkušenost s MS Navision výhodou

5 5 Co Vám nabízíme? Velice dobré platové ohodnocení respektující význam této pozice. Práci ve finančně zdravé, ziskové společnosti s plánovaným obratem 1,4 miliardy Kč na tento rok. Možnost podílení se na strategii růstu společnosti. Velice samostatnou pozici v rámci vedení společnosti.

6 6 Organigram společnosti

7 7 Organigram finančního oddělení

8 8 Více o společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. Na československém trhu působí společnost od roku 1990. V ČR zaměstnává více než 200 zaměstnanců. Do portfolia společnosti patří komplexní tiskové řešení, kde díky profesionálnímu přístupu k zákazníkům a zaměřením na dodávky služeb zaujímá v České republice první místo na trhu. Více informací naleznete na stránkách www.konicaminolta.cz, nebo www.justice.cz (stačí zadat pouze „Konica“, popř. použít tento odkaz – ZDE.) www.konicaminolta.czwww.justice.czZDE

9 9 Další kroky Vážné zájemce prosíme o zaslání životopisu,průvodního dopisu, vč. fotografie, s uvedením ref. č. M0001 a vysvětlením, proč se domníváte, že můžete uvedenou pozici zastávat na níže uvedenou adresu, popř. na catro@catro.net. catro@catro.net Děkujeme Vám za pozornost! Catro spol. s r.o. Klimentská 52 110 00 Praha 1 Tel: +420 224 810 393 E-mail: catro@catro.netcatro@catro.net


Stáhnout ppt "1 INFORMAČNÍ MEMORANDUM Pozice: FINANČNÍ ŘEDITEL pro společnost KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS CZECH, spol. s r.o. v Brně Ač je popis psán v mužském."

Podobné prezentace


Reklamy Google