Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Životní prostředí Petr Machala. člověk je součástí přírody životní prostředí každého z nás je součástí životního prostředí obyvatel naší obce Pokud žiješ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Životní prostředí Petr Machala. člověk je součástí přírody životní prostředí každého z nás je součástí životního prostředí obyvatel naší obce Pokud žiješ."— Transkript prezentace:

1 Životní prostředí Petr Machala

2 člověk je součástí přírody životní prostředí každého z nás je součástí životního prostředí obyvatel naší obce Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý. Pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý. Seneca Lucius Annaeus

3 věda o vztazích mezi organismy a životním prostředím a mezi organismy navzájem Víte co je to ekologie? Najděte vztah mezi obrázky a ekologií?

4 Životní prostředí člověka Popište vztah člověka k přírodě.

5 Životní prostředí člověka tvoří: Přírodní složka:

6 Umělá složka:

7 Sociální složka:

8 Co ohrožuje zdraví dětí v okolí tvého bydliště? Navrhněte řešení. PROBLÉM? ŘEŠENÍ

9 Úkol Navrhněte a vytvořte plakát fotografií na ochranu životního prostředí. Najděte ve své obci co nejvíce ukazatelů, kde byla narušena harmonie člověka s přírodou.

10 Děkuji za pozornost.


Stáhnout ppt "Životní prostředí Petr Machala. člověk je součástí přírody životní prostředí každého z nás je součástí životního prostředí obyvatel naší obce Pokud žiješ."

Podobné prezentace


Reklamy Google