Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MOŽNOSTI DOTAČNÍCH ZDROJŮ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE WWW.STRUKTURALNI-FONDY.CZ WWW.DOTACE-UK.CZ WWW.CHOMUTOV-PROJEKTY.EU.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MOŽNOSTI DOTAČNÍCH ZDROJŮ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE WWW.STRUKTURALNI-FONDY.CZ WWW.DOTACE-UK.CZ WWW.CHOMUTOV-PROJEKTY.EU."— Transkript prezentace:

1 MOŽNOSTI DOTAČNÍCH ZDROJŮ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE

2 EVROPSKÉ ZDROJE NÁRODNÍ ZDROJE OBDOBÍ

3 Prostředky EU jsou rozděleny do tří fondů: Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF) Evropského sociálního fondu Fondu soudržnosti (FS)

4 OPLZZ OPVKV ESF FINANCUJE PROJEKTY SOCIÁLNÍ, VZDĚLÁVÁCÍ, DÁLE PODPORUJÍ ZAMĚSTNANOST TZV. TÉMATICKÉ FONDY, COŽ JSOU

5 ROP NUTS 2 SEVEROZÁPAD, OPŽP, CÍL3, INTEGROVANÝ OPERAČNÍ PROGRAM ERDF FINANCUJE PROJEKTY PRO ROZVOJ REGIONŮ NUTS 2, NA OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, ROZVOJ DOPRAVY, PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE, DÁLE PODPORUJÍ VÝZKUM, VÝVOJ A PODNIKÁNÍ TZV. TÉMATICKÉ PROGRAMY, REGIONÁLNÍ PROGRAMY, EVROPSKÉ ÚZEMNÍ SPOLUPRÁCE COŽ JSOU

6 STATUTÁRNÍ MĚSTO CHOMUTOV ČERPÁ FINANČNÍ PROSTŘEDKY Z IOP A ROP NUTS 2 SEVEROZÁPAD – DVA ZÓNOVÉ IPRM PODROBNOSTI

7 NABÍZÍME NEZISKOVÝM ORGANIZACÍM: 1. SPOLUPRÁCI PŘI VZNIKU A PŘÍPRAVĚ PROJEKTOVÉHO ZÁMĚRU NIKOLIV ZPRACOVÁNÍ KOMPLETNÍHO PROJEKTU 2. BODOVOU BONIFIKACI V HODNOTĚ AŽ 25% - PROJEKT ZAŘADÍME DO IPRM IOP NEBO ROP POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE PROJEKT BUDE REALIZOVÁN V ZÓNĚ IPRM NEBO BUDE MÍT PŘÍMÝ DOPAD NA OBYVATELE ZÓNY IPRM ÚSEK PROJEKTŮ PROJEKTOVÉ MANAŽERKY REALIZUJÍ PROJEKTY MĚSTA, KTERÉ JSOU FINANCOVÁNY Z ESF A ERDF, NÁRODNÍCH ZDROJŮ = MINISTERSTVA ČR

8 WWW. NUTS2SEVEROZAPAD.CZ AKTUÁLNÍ VÝZVY NAJDETE NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

9 DĚKUJI VÁM ZA POZORNOST PETRA BROŽÍKOVÁ DiS. Projektová manažerka úsek projektů odbor kanceláře primátora


Stáhnout ppt "MOŽNOSTI DOTAČNÍCH ZDROJŮ PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE WWW.STRUKTURALNI-FONDY.CZ WWW.DOTACE-UK.CZ WWW.CHOMUTOV-PROJEKTY.EU."

Podobné prezentace


Reklamy Google