Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O službě Webmium WEBMIUM je jednoduchý nástroj umožňující drobným a středním podnikatelům vytvoření a správu profesionálně vypadajících webových stránek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O službě Webmium WEBMIUM je jednoduchý nástroj umožňující drobným a středním podnikatelům vytvoření a správu profesionálně vypadajících webových stránek."— Transkript prezentace:

1 O službě Webmium WEBMIUM je jednoduchý nástroj umožňující drobným a středním podnikatelům vytvoření a správu profesionálně vypadajících webových stránek. Cílová skupina zákazníků - živnostníci, malé a střední firmy. Podstata služby - umožňujeme podnikatelům samostatné vytvoření webových stránek, jejich aktivní správu, on-line komunikaci s jejich zákazníky a možnost změn bez nutnosti zásahu programátora. Webmium nabízí více než 200 předpřipravených šablon + 5 šablon, které jsou přizpůsobené pro mobilní zařízení. Šablonu mohou kdykoli v průběhu tvorby stránky změnit, aniž by ztratili vytvořený obsah. Do konce roku dodáme do systému dalších 16 mobilních šablon. Naše služba zahrnuje webhosting stránek, intuitivní editor a registraci a provoz vlastní domény. Webmium je v současnosti k dispozici uživatelům pro Severní Ameriku, Jižní Ameriku a Českou republiku a nyní jej používá přes uživatelů. Technické řešení – Webmium je cloudová služba, běží na službě Azure od Microsoftu. Díky tomu řešení Webmium zaručuje vysokou dostupnost, spolehlivost a škálovatelnost.

2 Webmium – nástroj pro tvorbu a správu moderního webu
Nástroj pro snadnou úpravu a aktualizaci webu Základní vytvoření webu dle požadavků klienta Statistiky návštěvnosti Moderní web s optimalizací zobrazení pro všechna zařízení. Dobře čitelný web na chytrém telefonu, tabletu i klasickém PC

3 Web je responsivní

4 Webmium – nástroj pro tvorbu a správu moderního webu
Nastavení pro vyhledávače - SEO Vlastní doména 2. řádu předplacená na12 měsíců Např.: Neomezený webhosting předplacený na 12 měsíců Nástroj pro e-komunikaci se zákazníky

5 Moderní web - ukázka Původní web klienta Nový responsivní web

6 5 tipů pro úpravy webu Živá ukázka…

7 5 ukázek, jak snadno vylepšit web
1. Změna hlavního obrázku Pěkný a kvalitní hlavní obrázek udělá dobrý dojem na návštěvníky webu. Pozitivně ovlivní jejich vnímání Vámi nabízených produktů nebo služeb. „Obal prodává“ 2. Vytvoření a aktualizace textů Základním prvkem webu jsou jasné a přehledné informace. Texty by měly být stručné a měly by obsahovat všechny podstatné informace. 3. Fotogalerie Pomocí obrázků lze efektivně předat informace budoucím zákazníkům. Kvalitně fotografie produktů často přesvědčí klienty lépe než dlouhý odstavec textu. 4. Nastavení pro SEO Díky kvalitnímu nastavení SEO se Váš web umístí na lepších pozicích vyhledávačů a web najde více návštěvníků. 5. Kontakty „Kontaktní informace na každé stránce webu.“ Impulsivní zákazníci se chtějí rychle s někým spojit. Často chtějí zboží nebo služby obratem objednat.

8 Dotazy ?

9 Pauza


Stáhnout ppt "O službě Webmium WEBMIUM je jednoduchý nástroj umožňující drobným a středním podnikatelům vytvoření a správu profesionálně vypadajících webových stránek."

Podobné prezentace


Reklamy Google