Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VÍTÁMVÁS CUP 2008 23.6. + 24. - 25.6.2008. Hlavní myšlenka turnaje Cílem našeho projektu je integrace handicapovaných a zdravých mladých lidí prostřednictvím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VÍTÁMVÁS CUP 2008 23.6. + 24. - 25.6.2008. Hlavní myšlenka turnaje Cílem našeho projektu je integrace handicapovaných a zdravých mladých lidí prostřednictvím."— Transkript prezentace:

1 VÍTÁMVÁS CUP

2 Hlavní myšlenka turnaje Cílem našeho projektu je integrace handicapovaných a zdravých mladých lidí prostřednictvím turnaje, který jak bylo již řečeno, je pojmenován po studentu Lukáši Vítámvásovi, jenž v roce 2005 podlehl svému zdravotnímu stavu. Jedná se mimo jiné o činnost, která by měla pomoci odstraňovat společenské bariéry a sblížit obě cílové skupiny. Turnaj nabízí zajímavou mimoškolní aktivitu žákům Základní školy pro tělesně postiženou mládež v Brně na Kociánce 6, studentům Střední školy F.D. Roosevelta pro tělesně postiženou mládež v Brně na Křižíkově 1 a již zmíněným zdravým jedincům.

3 Co přinese nového - bude pozváno 10 hráčů, kteří mají zkušenosti z turnajů STIGA hokeje a budou zároveň splňovat integrační prvek ( jakýkoliv hráč, který není studentem Střední školy pro TPM) - turnaj se bude odehrávat v aule, budovy F. D Roosevelta - nový hrací systém (druhá šance pro všechny) - připraví se doprovodný program atd…

4 Co je potřeba zajistit ROZPOČET PROJEKTU VÍTÁMVÁS CUP 2008

5 Potřeba zajistitPředpokládaná cenaPoznámka 5 hracích stolů Stiga - hokej 5 X Kč Činnost organizačního výboru a lidí podílejících se na uskutečnění akce, je dobrovolná. Cestovné pozvaných hráčů Kč Poháry, medaile2 000 Kč Občerstvení3 000 Kč Trička pro organizátory 500 Kč Foťák3 000 Kč Kancelářské potřeby200 Kč Celkem Kč Kč přijde z nadačního fondu SŠ F. D. Roosevelta pro tělesně postiženou mládež

6 Proč je finanční podpora, pro tento turnaj tak důležitá Rádi bychom turnaji zajistili soběstačnost, která bude nezbytná k tomu, aby se turnaj stal pravidelnou záležitostí a byl pevnou součástí integračního cyklu.


Stáhnout ppt "VÍTÁMVÁS CUP 2008 23.6. + 24. - 25.6.2008. Hlavní myšlenka turnaje Cílem našeho projektu je integrace handicapovaných a zdravých mladých lidí prostřednictvím."

Podobné prezentace


Reklamy Google