Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ne ž dohraje písni č ka, tak trochu humoru neuškodí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ne ž dohraje písni č ka, tak trochu humoru neuškodí."— Transkript prezentace:

1

2

3

4

5 Ne ž dohraje písni č ka, tak trochu humoru neuškodí

6 Hecují se dva pivaři: "Já vypiju naposezení deset piv. Kolik ty, Stando?" "No, to záleží na tom. Když jsem s manželkou tak tři, zatímco bez ní v pohodě tucet!" Ostravák, Brňák a Plzeňák sedí v hospodě. Přijde k nim číšník a ptá se jich co si daj k pití. Brňák:,,Já si dám Starobrno.“ Plzeňák: „Já si dám Plzeňské“ Ostravák:,,Já si dám Colu“ Oni se ho ptají, proč si dal Colu: "Vy jste si nedali pivo, tak ani já si ho nedám."

7 Potkají se dva opilí před brankou u baráku a začnou kecat: "Nazdar! Já jsem Pepa Novák." "To není možný! Já jsem taky Pepa Novák!" "Ale já tady bydlím." "No, já tady taky bydlím!" "Tak jdem dovnitř, ať nám to někdo vysvětlí." Zazvoní, otevřou se dveře, vyjde žena a začne řvát: "No to je nádhera. Otec a syn, a sežraní jak prasata!"

8 Novinářka šla takhle po předměstí a všimla si jednoho malého staříka, jak se v houpacím křesle vyvaluje ve slunečních paprscích. Dostala nápad a jde k němu: "Dobrý den, pane. Nemohla jsem si nevšimnout, jak vypadáte spokojeně. Mohl byste mi pro naše noviny prozradit recept na spokojený dlouhý život?" "Kouřím denně tři dvacky cigaret, za týden vypiji bednu, rumu, bečku piva, jím uzený špek a klobásy a zásadně necvičím." "To zní opravdu zajímavě. A kolik vám je?" „Pětadvacet"

9 Tak už bylo dost srandy ! je 15:16 hod. Ale hudbu ti ještě nechám dohrát a pak alou…


Stáhnout ppt "Ne ž dohraje písni č ka, tak trochu humoru neuškodí."

Podobné prezentace


Reklamy Google