Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obecní vysílání. MUDr. Šultes oznamuje, že v pátek 24. dubna 2009 nebude ordinovat. Akutní stavy ošetří MUDr. Víšková.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obecní vysílání. MUDr. Šultes oznamuje, že v pátek 24. dubna 2009 nebude ordinovat. Akutní stavy ošetří MUDr. Víšková."— Transkript prezentace:

1 Obecní vysílání

2 MUDr. Šultes oznamuje, že v pátek 24. dubna 2009 nebude ordinovat. Akutní stavy ošetří MUDr. Víšková.

3 Na Ovčírnách před domem č. 279 se v pondělí našel svazek klíčů, je k vyzvednutí na obecním úřadě.

4 Myslivecké sdružení pořádá v pátek 8. května 2009 (státní svátek) autobusový zájezd do termálních lázní v maďarském Gyóru. Kdo z občanů má zájem se tohoto zájezdu zúčastnit, může zavolat na tel. číslo – Jiří Ryba. Předběžná cena za dopravu za 1 osobu 250 Kč.

5 BURZA POZOR ZMĚNA!!! Dětské jarní, letní a sportovní oblečení dne v Základní škole Žatčany.

6 Uvítáme i větší velikost (až do vel.164, S, M ), hračky, kol. brusle, kočárky, kola a pod. Maminky, které mají různé vlastní výrobky si mají možnost svoji práci vystavit a prodat. Příjem zboží: středa 17 – 18 hod. Prodej: čtvrtek 17 – 19 hod. Výdej: čtvrtek 19 – 19:30 hod. K prodanému zboží bude připočteno 20% a výtěžek bude věnován škole a dětem do aerobiku.

7 POZVÁNKA NA POCHOD DO STARÉHO LESA

8 TJ SOKOL Žatčany zve všechny děti na 17. ročník tradičního POCHODU DO STARÉHO LESA sobotu 25. dubna 2009, sraz dětí je v 8 hod. u sokolovny. Na účastníky čekají na trase různé soutěže a na závěr táborák.

9 U myslivecké chaty vystoupí :  Kynologové z Hostěrádek –Rešova  Modelářský klub ALKA  Místní jednotka SDH  Oblíbený gepard Jožin Vezměte si s sebou špekáčky, Sokol zajistí chleba, hořčici a čaj. Srdečně zvou pořadatelé

10 KINO MĚNÍN Peklo s princeznou Pátek 24. dubna v 18:00 hod. Král Leopold a král Bedřich uzavřou svatební smlouvu, týkající se jejich malých dětí, Anety a Jeronýma. Když je princezně a princi osmnáct let, má se konat svatba. Jenže mladí o ní nechtějí ani slyšet a utečou od rodičů. Setkají se v lese, aniž se poznají, zamilují se do sebe... Tereza Voříšková a Jiří Mádl v hlavních rolích české pohádky. Pátek 13. března, Vstupné 46 a 49 Kč. Přístupný od 15 let. Německá letuška Vanda se po propuštění z práce a po nejistém rozchodu s milencem Davidem vydá za svou babičkou do dědiny Runina na slovensko-ukrajinské hranici. Vanda se ve vesnici sblíží s chlapáckým Mirem, mužem s temnou minulostí, a při pomoci utečencům z Tádžikistánu se zaplete s tamní převaděčskou mafií.... Psychologický milostný snímek ve slovensko-německé koprodukci. České titulky. 96 minut.

11 V sobotu 25. dubna se koná v hale ZŠ Újezd u Brna Tradiční 35. výstava vína spojená s ochutnávkou. Začátek je ve 13 hod. Připravena bude teplá i studená kuchyně, od 17 hod. zahraje cimbálová muzika.

12 ZAHÁJENÍ SEZONY PÉTANQUE Pro všechny zájemce o seznámení s hrou Pétanque, tak i pro znalé této hry

13 Program: Výklad pravidel a ukázka hry Turnaj (systém supermelle) Kdy?Neděle od Kde?Hřiště Pétanque „ NA NÁVSI “ Co sebou?Dobrou náladu a chuť si hrát Těšíme se na holky, kluky, ženy, muže všech věkových kategorii. Hrací náčiní bude pro všechny zabezpečené PÉTANQUE VÁM NIC NEVEZME, ALE MŮŽE VÁM HODNĚ DÁT.

14 Informace pro voliče Vzhledem k tomu, že zákon o volbách do Evropského parlamentu (§36 odst. 5) neumožňuje dopsání voliče do výpisu ze seznamu voličů pro volby do EP po a tedy ani ve dny voleb ve volební místnosti, mohou si voliči (státní občané ČR přihlášení k trvalému pobytu v obci Žatčany) ověřit svůj zápis ve stálém seznamu voličů nahlédnutím u Obecního úřadu Žatčany ve lhůtě do

15 Informace pro voliče jiných členských států Evropské unie Upozorňujeme voliče jiných členských států Evropské unie, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu v obci Žatčany, že pokud chtějí hlasovat na území České republiky ve volbách do Evropského parlamentu, musí ve lhůtě do požádat o přenesení svých údajů z dodatku stálého seznamu voličů do seznamu voličů pro volby do Evropského parlamentu.

16 KINO MĚNÍN KVĚTEN Kronika rodu Spiderwicků Líbáš jako bůh Muzikál ze střední Příběh o Zoufálkovi hodin Pokladna kina: tel

17 Pozvánka na koncert

18 BENEDIKTINSKÉ OPATSTVÍ RAJHRAD a NADACE ORA ET LABORA pořádají v sobotu 25. dubna 2009 v 18:00 hod. v kapitulní síni benediktinského kláštera v Rajhradě KLAVÍRNÍ KONCERT Program: DROBNÉ SKLADBY MISTRŮ OD BAROKA PO XX. STOLETÍ Účinkují: Jarmila Mazourová a Michal Šilar Vstupné dobrovolné

19 Městský úřad Židlochovice, odbor vnitřní správy a odbor dopravy oznamuje V době od 1. do 10. května 2009 dojde z důvodu odstávky informačních systémů ministerstva vnitra k omezení činnosti na úseku evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a registru vozidel.

20 Bude možné podat žádost o vydání občanského průkazu a předat vyhotovený občanský průkaz. Bude možné vyřizovat žádosti o vydání cestovního pasu typu „Blesk“ a zápisy dětí do již vydaných cestovních pasů. Bude možné přijmout žádost o řidičský průkaz a předat vyhotovený řidičský průkaz. Nebude možné požádat o vydání cestovního pasu s biometrickými prvky (E-pas), stejně tak nebude možné jeho předání. Nebude možné vyřizovat převody, přepisy, dočasné a trvalé vyřazení vozidel a další úkony související s registrem vozidel.

21 OZNÁMENÍ Od 1. dubna 2009 dochází k úpravě úředních hodin na OÚ Žatčany: Pondělí 8 – – 17 Středa 8 –

22 Pan Rychlík Antonín Žatčany č. 265 nabízí k prodeji sazenice: květák, kapusta, brokolice, zelí, salát, kedlubny, celer … Prodej po celý den.

23 Z naší vesnice

24 Pozvánka na hodové tancování Pravidelné zkoušky vždy ve středu v orlovně (malý sál) v 16:00 menší děti, v 17:00 větší děti s sebou přezůvky a děvčata sukni

25 Naše kabelová televize vysílá od digitálně rakouské programy na 37 kanále. Hudební televizní kanál „O“ nyní vysílá na 31 kanále.

26 Naše kabelová televize vysílá digitálně tyto programy : ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, BARRANDOV. Pro digitální (nový) příjem je nutné ke starším televizorům zakoupit SET-TOP-BOX (DVB-T). Současně probíhá analogové (staré) vysílání na všech kanálech.

27

28 FOTO Erika Vachová Újezd u Brna * Fotografie na doklady na počkání * Digitální fotografie z dodaných CD, paměťových karet a filmů již od 1,99 Kč * Fotografování svateb * Razítka - lze objednat i em Další informace na tel.: ,

29 CELOROČNÍ BRIGÁDA Hledáme schopné a zodpovědné brigádníky na roznos reklamního tisku. Jedná se o nenáročnou práci v oblasti bydliště. Vhodné pro studenty, důchodce a matky na mat. dovolené. Finanční ohodnocení dle počtu roznesených tiskovin. KONTAKT : Stačí SMS ve tvaru obce, příjmení,tel.číslo.

30 Firma Beton Brož Otnice přijme pracovníky na pozici : Řidič vysokozdvižného vozíku Asistentka ředitele společnosti Fakturantka nástup možný ihned nebo dohodou Kontakt : Ing. Lenka Holoubková Dědina 484 Otnice Tel

31 Čištění koberců a čalouněného nábytku Radek Švaňhal, Žatčany 52 tel:

32 Kadeřnictví Eva Nováčková (bývalá provozovna firmy Sýkora) ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB Úterý, středa, pátek Kadeřnictví 10:00 – 20:00 hod. Možnost objednávek i mimo uvedené dny a hodiny. Objednávky na tel. čísle : Kadeřnictví

33 Manikúra (bývalá provozovna firmy Sýkora) Možnost objednávek na tel. čísle Zaváděcí ceny Modeláž nehtů ( včetně zdobení ) GEL 400 Kč doplnění 200 Kč AKRYL 350 Kč doplnění 200 Kč


Stáhnout ppt "Obecní vysílání. MUDr. Šultes oznamuje, že v pátek 24. dubna 2009 nebude ordinovat. Akutní stavy ošetří MUDr. Víšková."

Podobné prezentace


Reklamy Google