Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Království koček Autorka: Veronika Prouzová 1.Kapitola  V Čínské čtvrti žila dívka jménem: Haru Jošijoko. Každý den jako obvykle zaspala. Když chtěla.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Království koček Autorka: Veronika Prouzová 1.Kapitola  V Čínské čtvrti žila dívka jménem: Haru Jošijoko. Každý den jako obvykle zaspala. Když chtěla."— Transkript prezentace:

1

2 Království koček Autorka: Veronika Prouzová

3 1.Kapitola  V Čínské čtvrti žila dívka jménem: Haru Jošijoko. Každý den jako obvykle zaspala. Když chtěla přejít silnici tak uviděla jak na zelenou přechází kocour.

4  Kočka na ni promluvila: Nestalo se ti nic? Nezlob se na mě prosím. Poděkuji ti později. Dívka se jen uklonila.Zvedla se a odešla domů.

5  Ráno ve škole uklízela a přišla za ní kočka která Haru sdělila, že kocoura kterému zachránila život byl kočičí princ a že jí chtějí za prince provdat. Haru chodila po městě a chtěla si konečně odpočinout a sedla si na velkou bílou kočku.

6  Kočka se ptala: Co chceš? A Haru odpověděla: Mam veliký problém a potřebuji pomoc s kočkami z kočičího království. Jdi za mnou. Dovedl ji na malé náměstí kde objevila krásného kocoura který na ni začal mluvit: Dobrý den. Jmenuji se Baron Humbert Fon Dikinghem a jak se jmenuješ ty? A jak tam jako vylezu co?!

7  Haru. Dobrá vím jaký máš problém pomohu ti. Ale sotva to dopověděl Haru zmizela. Haru se probudila již v kočičím království v krásných šatech a špercích. Haru byla smutná a když jí posadili za stůl začala plakat. Juhu

8  Král zámku svolal žongléry a klauny, ale nikdo jí nerozveselil. Tu vešel Baron převlečen za mušketýra s maskou a řekl: Myslím že já dokážu slečnu Haru pobavit. Pak Haru vyzval k tanci a vytancovali až ven a tam utekli z kočičího království. Kdo to je ?

9  Haru se opět vrátila do svého domu ale ne barona nemohla nikdy zapomenout. Já chci být kočka

10 Dobré na hodinový film


Stáhnout ppt "Království koček Autorka: Veronika Prouzová 1.Kapitola  V Čínské čtvrti žila dívka jménem: Haru Jošijoko. Každý den jako obvykle zaspala. Když chtěla."

Podobné prezentace


Reklamy Google