Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 2 V následujících náhradních zapojeních dokreslete tranzistory. Nápověda:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 2 V následujících náhradních zapojeních dokreslete tranzistory. Nápověda:"— Transkript prezentace:

1 http://www.zlinskedumy.cz

2 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 2 V následujících náhradních zapojeních dokreslete tranzistory. Nápověda: Báze nemůže být výstup, kolektor nemůže být vstup. Společná elektroda je uzemněná. Zesilovač se společným emitorem Zesilovač se společným kolektorem Zesilovač se společnou bází

3 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 3 V následujícím schématu doplňte rezistory, aby tranzistor měl napájení pracovní bod stabilizaci pracovního bodu Tranzistor musí dostat proud tekoucí od plusu do země přes kolektor a emitor předpětí do báze stabilizaci pracovního bodu odspodu do emitoru

4 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 4 V následujících náhradních zapojeních dokreslete tranzistory. Nápověda: Báze nemůže být výstup, kolektor nemůže být vstup. Společná elektroda je uzemněná. Zesilovač se společným emitorem Zesilovač se společným kolektorem Zesilovač se společnou bází

5 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 5 V následujícím schématu doplňte rezistory, aby tranzistor měl napájení pracovní bod stabilizaci pracovního bodu Tranzistor musí dostat proud tekoucí od plusu do země přes kolektor a emitor předpětí do báze stabilizaci pracovního bodu odspodu do emitoru

6 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 6 Zesilovač se společným emitorem Do obrázku dokreslete vstupní a výstupní svorku dva nebo tři kondenzátory tak, aby vzniknul zadaný zesilovač. Nápověda: Báze nemůže být výstup, kolektor nemůže být vstup. Společná elektroda je uzemněná – aspoň přes kondenzátor.

7 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 7 Zesilovač se společným kolektorem Do obrázku dokreslete vstupní a výstupní svorku dva nebo tři kondenzátory tak, aby vzniknul zadaný zesilovač. Nápověda: Báze nemůže být výstup, kolektor nemůže být vstup. Společná elektroda je uzemněná – aspoň přes kondenzátor.

8 Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 8 Zesilovač se společnou bází Do obrázku dokreslete vstupní a výstupní svorku dva nebo tři kondenzátory tak, aby vzniknul zadaný zesilovač. Nápověda: Báze nemůže být výstup, kolektor nemůže být vstup. Společná elektroda je uzemněná – aspoň přes kondenzátor.


Stáhnout ppt "Rozdělení zesilovačů s tranzistory Elektronické obvody 2 V následujících náhradních zapojeních dokreslete tranzistory. Nápověda:"

Podobné prezentace


Reklamy Google