Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bezpečný dům (z hlediska požární ochrany) Přepracovaná a upravená prezentace autorů původní prezentace Vaněk Pavel –předseda OORP Kroměříž Tynkl Jiří-velitel.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bezpečný dům (z hlediska požární ochrany) Přepracovaná a upravená prezentace autorů původní prezentace Vaněk Pavel –předseda OORP Kroměříž Tynkl Jiří-velitel."— Transkript prezentace:

1 Bezpečný dům (z hlediska požární ochrany) Přepracovaná a upravená prezentace autorů původní prezentace Vaněk Pavel –předseda OORP Kroměříž Tynkl Jiří-velitel SDH Koryčany Úvodní foto převzato z www.hzsol.cz a www.hzsmsk.cz

2 Prezentace obsahuje nejčastější místa a příčiny vzniku požáru v rodinném domě nebo bytě. Požár vznikne a rychle se šíří Je přítomen kyslík ve vzduchu - je vždy. Existuje zdroj iniciace (zapálení). V blízkosti zdroje iniciace jsou hořlavé látky. Požár nevznikne nebo se rychle nešíří Odstraní se jedna z charakteristik viz výše. Dodržují se technické návody jednotlivých zařízení.

3 Kuchyň špatně

4 Obývací pokoj špatně Garáž špatně

5 Ložnice špatně

6 Dětský pokoj špatně

7 Garáž špatně

8 Kotelna špatně

9 Komín špatně

10 Závěr z prezentace Prezentace obsahuje nejčastější místa a příčiny vzniku požáru v rodinném domě nebo bytě. Uvedená opatření nic nestojí. Výrazně se sníží riziko vzniku požáru nebo jeho rychlého šíření. Chráníte se VY, Vaše rodina i Váš majetek.

11 Bezpečný dům (Závěr) Přepracovaná a upravená prezentace autorů původní prezentace Vaněk Pavel –předseda OORP Kroměříž Tynkl Jiří-velitel SDH Koryčany Závěrečné foto převzato z www.hzsol.cz a www.hzsmsk.cz


Stáhnout ppt "Bezpečný dům (z hlediska požární ochrany) Přepracovaná a upravená prezentace autorů původní prezentace Vaněk Pavel –předseda OORP Kroměříž Tynkl Jiří-velitel."

Podobné prezentace


Reklamy Google