Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PŘEČTI SLOVA POZPÁTKU URČI SLOVNÍ DRUH A SPRÁVNĚ ROZDĚL elgnyr nánab ěnšeřt iwik evksorb odákova kíf TROPICKÉ OVOCE PECKOVICE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PŘEČTI SLOVA POZPÁTKU URČI SLOVNÍ DRUH A SPRÁVNĚ ROZDĚL elgnyr nánab ěnšeřt iwik evksorb odákova kíf TROPICKÉ OVOCE PECKOVICE."— Transkript prezentace:

1

2 PŘEČTI SLOVA POZPÁTKU URČI SLOVNÍ DRUH A SPRÁVNĚ ROZDĚL elgnyr nánab ěnšeřt iwik evksorb odákova kíf TROPICKÉ OVOCE PECKOVICE

3 S EŘAĎTE VĚTY POPOŘÁDKU OZNAČTE JE ČÍSLY Voda šplouchá, ale úlovek žádný. Rybářský prut měl už připravený. Na háček navlékl žížalu. Rybář sedí na břehu řeky a čeká. Dobře ví, že rybám žížaly chutnají. U věty číslo 1 a 3 určete slovní druhy.

4 D OPIŠTE, JAK MOHOU VĚTY POKRAČOVAT Koncem týdne___________________. Zatím mám _____________________. Každý měl ______________________. Ať tě ani nenapadne _____________! Máš v tašce ____________________? U slov na řádku určete slovní druhy.

5 VYŠKRTEJTE PODSTATNÁ JMÉNA A TAJENKU PŘEČTĚTE krajina pes jsme bota kokos maminka Včera nos hodiny nůžky smáli lampion les krajina závody tužka. papír se stůl aktovka ananas sklenice dlouho obrázek plavání oko VČERA JSME SE DLOUHO SMÁLI.

6 DOPLŇTE VYNECHANÁ PÍSMENKA Z_zka rá_a jezdí na h_ry. Vžd_ ces_uje vl_kem. Vyj_ždí brz_ ráno. Na nád_aží si k_upí jízdenk_, protože se zd_rma nej_zdí. Cest_jete tak_?  PŘEČTI SLOVA POZPÁTKU A ŠKRTNI TA, KTERÁ VE VĚTÁCH NEJSOU. ípuok mekalv okelad is yroh akzuZ amradz ela

7 Citace: Obrázky dle pořadí v DUM: Obr.č.1- dostupný z [http://www.healthcare- online.org/contentimgs/calories-in-a-banana/banana.jpg] dne 4.6. 2012 Obr. Č. 2- dostupný z [http://www.barbo.sk/clanky/kapor- 380.jpg] dne 4.6. 2012 Obr.č. 3- dostupný z [http://st4.geg.cz/photo/249471_detail.jpg] dne 4.6. 2012 Obr.č.4- dostupný z [http://gallery.hd.org/_c/travel/_more2006/_more07/train- ticket-return-RTN-portion-from-Brighton-to-Norbiton-London- England-route-NOT-LONDON-1-JR.jpg.html dne 4.6. 2012 Texty: Copyright Lída Mitová, 2012

8 M ETODICKÝ LIST U ČITEL POSTUPUJE DLE POKYNŮ V PREZENTACI, JE NA JEHO UVÁŽENÍ, ZDA SI NĚKTERÝ Z ÚKOLŮ VYTISKNE JAKO PRACOVNÍ LIST.


Stáhnout ppt "PŘEČTI SLOVA POZPÁTKU URČI SLOVNÍ DRUH A SPRÁVNĚ ROZDĚL elgnyr nánab ěnšeřt iwik evksorb odákova kíf TROPICKÉ OVOCE PECKOVICE."

Podobné prezentace


Reklamy Google