Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

20 let poté…………….. Zdá se, že po 20letech přichází konečně čas, kdy (po létech euforie,naivity, očekávání a víry ve sliby) si většina občanů této země.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "20 let poté…………….. Zdá se, že po 20letech přichází konečně čas, kdy (po létech euforie,naivity, očekávání a víry ve sliby) si většina občanů této země."— Transkript prezentace:

1 20 let poté…………….

2 Zdá se, že po 20letech přichází konečně čas, kdy (po létech euforie,naivity, očekávání a víry ve sliby) si většina občanů této země začíná plně uvědomovat že po roce 1998 se nepostavili do čela této země ti nejschopnější ale Ti, kteří byli nejdravější a nejsobečtější, kterým šlo o to urvat pro sebe co nejvíc a brzy se dostat „za vodu“.

3

4 Poslanci a senátoři tvoří špatné, děravé a nedokonalé zákony. Čím větší právní chaos tím větší možnosti pro machinace a rozkrádání v režii mafií. Tyto mafie potom příslušně zákonodárce za jejich mizernou práci odmění.

5

6

7 Konečně si lidé ve své většině začínají uvědomovat, že dnešní politický, mravní a kulturní a sociální úpadek způsobili takové jevy jako jsou: 1) nedomyšlený (nebo schválně tak nastavený?) způsob privatizace - (autor Klaus) 2) v praxi uplatněné heslo „ekonomika musí utéci právu“ - (autor Klaus) 3) to, že kuponová privatizace přinesla zisk jen těm co byli „u válu“ a měli informace {Čermák, Macek…. } 4) tunelování a rozkradení majetku, který tady vytvořili lidé práce za totality a který mohl tvořit dobrý základ pro hospodářské aktivity svobodné společnosti 5) neschopný parlament, neprofesionalita státní moci a správy, právní džungle, nefunkční soudnictví, mafie všeho druhu, nevymahatelnost práva 6) neschopní politici, kteří se rvou o pozice a na národ kašlou, neschopnost úředníků, korupce na všech stupních státního aparátu, zfalšované konkursy, fraška vysokého školství, 7) stav, kdy media nepřinášejí objektivní zprávy a informace, ale tendenční a filtrované mediální zvratky. psané na objednávku a určené k manipulaci veřejností

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20 Diktát prominentních politiků, kteří odmítají komunikovat s občany, jež považují za nesvéprávné hlupáky - to není demokracie! Zase nám vládnou zkorumpovaní a pokřivení lidé. Zase platí, že každý má tolik práva, kolik si utrhl moci. A zase jsou ti nahoře rovnější než ti dole. Měli jsme dodnedávna podivnou vládu. Vedl ji premiér, který národu otevřeně říká, že se s ním nehodlá bavit. Který prokazatelně lhal na půdě parlamentu. Který v přímém přenosu ukázal národu vztyčený prostředník. Máme podivný parlament. Pro většinu poslanců my dole neznamenáme vůbec nic. Máme parlament, kde o návrhu, vyplácet si měsíčně 275 tisíc na hlavu, začali někteří poslanci docela vážně uvažovat. A to v době, kdy se zhoršuje životní úroveň většiny lidí viz:. Poplatky ve zdravotnictví, zdražují se nájmy, voda, plyn, elektřina, MHD, základní potraviny. A jsme tam kde platí:

21

22

23

24 V resortu SPRAVEDLNOSTI V ČR Když někdo ukradne 1 miliardu---------------------------nic se mu nestane Proč Protože: když je potřeba dá 2% (tj. 20 miliónů) policii, 3%, (tj. 30 miliónů) státnímu zástupci a pokud je to nutné tak 5% tj. 50 miliónů) soudci. Někdo z nich to za ten obnos stopne. Zloděj rozdá 10% je z toho venku a zbude mu 9000.0000.- minimálně Když někdo ukradne 10 000.- -------------------------------jde do vězení Proč Protože: když by chtěl zloděj dát 2% policii,3% státnímu zástupci a 5% soudci tj. dohromady 1000.- tak to od něj nevezmou – nestojí o pár stokorun, když mají milióny Tomu se tu říká „Právní stát“

25

26 Hrubky, průměr, obří písmo, říkají kritici o Bendově „výjimečné“ práci Šéf ústavně-právního výboru Sněmovny Marek Benda hovoří o své vědecké práci, za kterou dostal titul JUDr., jako o mimořádné. Právníci a akademici ji ale i při zběžném listování hlasitě kritizují. Ani délka, ani kvalita, říkají o Bendově práci odborníci. "Práce Marka Bendy stojí za pozornost nejen jako skutečně laciná cesta k titulu, ale i z hlediska toho, co je možné jako hotový text opakovaně obhájit," míní přední český akademik, děkan Fakulty informatiky Masarykovy univerzity Jiří Zlatuška. Bendova práce vůbec nesplňuje předpisy o rozsahu. 1)Poslanec nejdříve v roce 2008 vypracoval diplomovou práci, za niž obdržel magisterský titul.roce 2)Letos ji pak jen převázal a bez jediné obsahové úpravy ji použil jako rigorózní, za niž se uděluje titul JUDr. 3)Aby dosáhl předepsaného počtu sta stran u rigorózní práce, raději zvětšil písmo a mezery mezi řádky. A takový výtečník (připomínající podvodníka) sedí v parlamentu. Nic jiného než poslance v životě ani nikdy nedělal.

27 V resortu ministerstva vnitra

28 … a jsme bohužel tady:

29

30 Budou občané i nadále jen zírat na nenažranost mocných a jejich přezírání zájmu lidí? Budou občané i nadále jen zírat na jejich korupci,mafiánství. sobectví, rozkrádání zbytku republiky a dojení státní kasy, které byli vládnoucí partou povýšeny na hlavní atributy režimu v ČR, který kamuflují jako demokracii? Pamatujte: Čím slabší je demokracie (nebo její zbytky) tím větší je nebezpečí režimu totality!


Stáhnout ppt "20 let poté…………….. Zdá se, že po 20letech přichází konečně čas, kdy (po létech euforie,naivity, očekávání a víry ve sliby) si většina občanů této země."

Podobné prezentace


Reklamy Google