Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kresba Autoři: Michal Štavelda David Pěčonka Zdroj: Charakteristika: Kresba je výtvarné umění, které je vytvářeno množstvím kresebných.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kresba Autoři: Michal Štavelda David Pěčonka Zdroj: Charakteristika: Kresba je výtvarné umění, které je vytvářeno množstvím kresebných."— Transkript prezentace:

1 Kresba Autoři: Michal Štavelda David Pěčonka Zdroj: http://www.citace.com/ Charakteristika: Kresba je výtvarné umění, které je vytvářeno množstvím kresebných pomůcek na dvourozměrné medium.. Běžně se používají tužky, pastelky, pastely, voskové pastely, křídy, rudky, uhly, olůvka, pera a tuš. Umělec, který kreslí, může být označen jako kreslíř nebo kreslič (návrhář). http://generator.citace.com/dok/cbgknJoVs0WaFNWl?kontrola=1

2  Mužský akt od Annibale CarraccihooCharles  Monalisa od Leonarda Da Vinciho 

3 Mona Lisu namaloval |Leonardo da Vinci, Mona Lise je žena,která má černé vlasy,světlou pleť a je namalovaná v krajině,má černý hábyt. V 16 století byla namalována, Dnes obraz vlastní Francouzská vláda a je vystaven v Louvru v Paříži.


Stáhnout ppt "Kresba Autoři: Michal Štavelda David Pěčonka Zdroj: Charakteristika: Kresba je výtvarné umění, které je vytvářeno množstvím kresebných."

Podobné prezentace


Reklamy Google