Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lechtivé hlášky MicroMedia s.r.o uvádí Lechtivé hlášky MicroMedia content Ale no tak, zvedni to. Volám ti s nabídkou kvalitního sexu. Jak dlouho mě necháš.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lechtivé hlášky MicroMedia s.r.o uvádí Lechtivé hlášky MicroMedia content Ale no tak, zvedni to. Volám ti s nabídkou kvalitního sexu. Jak dlouho mě necháš."— Transkript prezentace:

1

2 Lechtivé hlášky MicroMedia s.r.o uvádí

3 Lechtivé hlášky MicroMedia content Ale no tak, zvedni to. Volám ti s nabídkou kvalitního sexu. Jak dlouho mě necháš ještě zvonit? Áááách. Ááááách. Áááááách. Ááááááách. Aaaaž se vzbudíš, jsem jenom tvoje. Vstávat a cvičit. Jestli jsi už vstal, zacvič si se mnou. Budíky Ty ale krásně chrápeš. Opravdu krásně. Tak toho nech a vstávej! Áááách. To byla noc, ty kaňoure. Honem se probuď a udělej mi to znovu. Prosííím.

4 Lechtivé hlášky MicroMedia content Spíš? Tulíš se? Tak na to rychle zapomeň a vstávej! Je ráno, je ráno. Boží den. Dej si mě hned po ráno. Prosííím. Je ráno. Netvař se tak skromně. Vytáhni ho z gauče a rychle skoč po mně. Budíky Vstávej. Vypni to. Překul se a přitul se. Vstávej. Do práce. Tvá krásně vyvinutá šéfová čeká.

5 Lechtivé hlášky MicroMedia content Ukážu ti pizdulenku, až když budeš z lůžka venku. Jééé, stojí ti. Tak stávej i ty. Haló, zlatíčko, vstávej. Nespinkej. Budíky Chci se s tebou milovat, ale to bys musel vstát.

6 Lechtivé hlášky MicroMedia content Ještě. Ještě. Ještě. Ááno. Ještě. Ještě. Už dost. Přišla ti esemeska. Ááách. Áááách. Ááááách. Áááááách. Ááási ti přišla zpráva. Honíš? Honíš si ho? Jo? Tak s tím přestaň a přečti si mě! SMS Radím ti dobře, brouku. Pokud nechceš platit alimenty, raději si přečti esemesku. Píp. Přišla jsem za tebou a jsem tady jenom pro tebe. Tak už jsi mě konečně přečti.

7 Lechtivé hlášky MicroMedia content Právě ti přišla nová zpráva. Hlavně ji nedávej číst své přítelkyni, brouku. Přišla ti nová esemeska. Zmáčkni mi mou bradavku. Tu zelenou. Přestaň lízat ženské vnady. Jsem esemeska a jsem tady. SMS Zase jsem to nevydržela a musela jsem ti napsat, brouku. Brouku, tak tahle zpráva nemá chybu. Chacha.

8 Lechtivé hlášky MicroMedia content Než si svléknu podprsenku, esemeska bude venku. Odhalím se ti úplně. Ale musíš si mě přečíst. Rychle ze své holky slez a přečti si esemes. SMS Píše ti fakt pořádná ženská. Píšu ti náš scénář na večer. Čekáme spolu děťátko, miláčku. Zpráva o mém orgasmu.

9 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Začínám si hladit prsa. Levé a teď pravé. Mačkám si bradavky. Chceš si mě tady zmáčknout? Né? Ale budeš muset! Někdo ti totiž volá! Zmáčkni mě. Mačkej, mačkej, mačkej, tááák mačkej. Mmm, mačkej, ano, ano, ano mačkej. Vlhnu. Jsem vlhká, ááááá, úplně vlhká, ale úplně. Hele zkontroluj si mobil, asi ti spadnul do vody. Vzpomínám si, jak jsi vjel rukou do mých kalhotek a šáhnul tam, kde to mám nejvíce ráda a mačkal a mačkal. Zmáčkni to i teď! No tak, no tak, no tak. Zvedni to. Volala mi kamarádka, jaký jsi kanec. Chci to taky!

10 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Jsem nádherná, vlhká a nadržená. Ááááách, tak už mě zmáčkni. Zezadu, zezadu, ano ách zezadu. Né tam je baterie, zmáčkni mě raději ze předu. Jsem sama doma. Jsem nahá a vzpomněla jsem si na tebe. Co takhle to zvednout a poslechnout si, co dělám. Ano, ano, ách ano. Ještě, ještě, volá ti tvá nabíječka hňupe. Zmáčkni můj G bod. Je zelený. Áno, ten pod displejem a já u toho budu moc křičet.

11 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Chci to zase. Nenech mě škemrat. Udělej to teď hned, chlape. Tak už vypni ten krám a hup na mě. Je, jé, jéé, jééé. Volám ti od kámošky. Hrajeme si spolu na sestřičky. Doktore, máš hovor. Aáá, draku, draku. Ááá, ty draku. Jóó. Jóó. Ááách. Joo, ty divochu. Ááá, kanče. Ááá, ty jsi skvělý. Skoč po mě. Haló, vezmi to! Možná tě čeká sladká trojka.

12 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Haló, napřed to zvedni a pak si mě klidně polož, ty divočáku. Haló, haló. Volám na ten inzerát. Nadržený sportovec s parádním vercajkem hledá milenku. Ahoj brouku. Včera jsme spolu *****, tak ti volám, jak se ti to se mnou líbilo. Haló, volám tomu chlapákovi, který mi to včera tak bezvadně udělal. Vyndej ho. Vraž ho do mě, jo tak, joo. Takhle přesně.

13 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Nabízíme také hlášky: Haló, haló. Všichni už vědí, že jsi nejlepší píchač na světě. Mám chuť na pořádnýho macka. Tak volám tobě, brouku. Zmáčkni mi ten čudlík a já se ti odměním výkřikem. Jsem správně rozdělaná, brouku. Chybíš mi už jen ty. Rozdělej si mě. Udělej si mě. Dělej si se mnou, co chceš. Nesahejte na mě! Co si to dovolujete, prasáku! Pusťte mě! Nemačkejte mě! Pomoooc. Áno, táák, jóóó. Tak se mi to líbí. Takhle přesně. Obrať se, jsem úplně nahá. Áách a stojím za tebou. Haló, tady bisexuální dvojčata. Nechceš hodit řeč?

14 Lechtivé hlášky MicroMedia content Vyzvánění Nabízíme také hlášky: Ahoj, můžeš mi sáhnout kam chceš, ale napřed na to zelené. Haló. Vytáhni ho z ní a věnuj se zase chvíli mě. Jsem úplně nahá. Někam se zašij a rozdáme si to. Vezmi si mě, brouku. Tady a teď hned. Volám s nabídkou kvalitního sexu. Nehraj si na padavku. Zmáčkni mi tu bradavku! Právě si sundávám kalhotky. Pojď si sáhnout. Nejlepší milenec na světě, má hovor na lince číslo 1.

15 MicroMedia content Technické údaje Lechtivé hlášky nabízíme v těchto formátech: AMR MP3 56kbit stereo RMF SMAF WAV GSM WAV IMA ADPCM Chce-li vědět, které telefony podporují výše uvedené formáty, neváhejte a obraťte se na nás.

16 Děkujeme za pozornost MicroMedia s.r.o. U Habrovky 247/11, Praha 4, Czech Republic http://www.micromedia.cz, info@micromedia.cz Mobil: +420 775 710 902 Fax: +420 487 520 821


Stáhnout ppt "Lechtivé hlášky MicroMedia s.r.o uvádí Lechtivé hlášky MicroMedia content Ale no tak, zvedni to. Volám ti s nabídkou kvalitního sexu. Jak dlouho mě necháš."

Podobné prezentace


Reklamy Google