Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Exkurze na VFU Brno. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Fakulta veterinárního lékařství Fakulta veterinární hygieny a ekologie Farmaceutická.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Exkurze na VFU Brno. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Fakulta veterinárního lékařství Fakulta veterinární hygieny a ekologie Farmaceutická."— Transkript prezentace:

1 Exkurze na VFU Brno

2 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Fakulta veterinárního lékařství Fakulta veterinární hygieny a ekologie Farmaceutická fakulta

3 Fakulta veterinárního lékařství Fakulta veterinárního lékařství (FVL) je jednou ze tří fakult Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Je přímou pokračovatelkou Vysoké školy zvěrolékařské založené zákonem č. 76 ze dne 12. prosince 1918. Je jedinou univerzitní institucí tohoto typu v České republice.

4 Fakulta veterinárního lékařství Organizačními jednotkami Fakulty veterinárního lékařství jsou 4 sekce a děkanát. Sekce se dále člení na jednotlivé ústavy a kliniky. Výuku studijního programu zajišťuje celkem 13 ústavů a klinik Fakulty veterinárního lékařství v integraci s dalšími ústavy Fakulty veterinární hygieny a ekologie a Farmaceutické fakulty VFU Brno. V současné době na fakultě studuje více než 700 studentů magisterského studijního programu a 90 studentů doktorského studijního programu.

5 Fakulta veterinární hygieny a ekologie

6 Farmaceutická fakulta

7 Příjezd na VFU Brno

8 Operační sál na klinice chorob koní

9

10

11

12 Stáje při VFU Brno

13 Ortopedické centrum a jízdárna

14 Žáci před jízdárnou

15 Žáci před klinikou chorob koní a přežvýkavců

16


Stáhnout ppt "Exkurze na VFU Brno. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Fakulta veterinárního lékařství Fakulta veterinární hygieny a ekologie Farmaceutická."

Podobné prezentace


Reklamy Google