Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jan Koubský, Environmental manager Mondi Štětí Červenec 2010 Podklad pro jednání pracovní skupiny Téma: Podmínka v IP.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jan Koubský, Environmental manager Mondi Štětí Červenec 2010 Podklad pro jednání pracovní skupiny Téma: Podmínka v IP."— Transkript prezentace:

1 Jan Koubský, Environmental manager Mondi Štětí Červenec 2010 Podklad pro jednání pracovní skupiny Téma: Podmínka v IP

2 Plán snižování zapáchajících látek ●Prezentace rozsahu „Dlouhodobého plánu snižování emisí zapáchajících látek“ ●Návrh úpravy bodu 8.8. Stávající znění: 8.8. Při každé nové investiční akci realizovat současně investice ke snížení specifických emisí (snížení emisí pachových látek v souladu s plánem zpracovaným dle §11 odst. 1 písm t) zákona o ochraně ovzduší) a snižování hlučnosti. Trvalou pozornost věnovat i problematice snižování zatížení odpadních vod, vypouštěných do Labe ●Návrh nového znění: 8.8. dle § 11 odst.1 písm. t) zákona o ochraně ovzduší zpracovávat a realizovat plány snížení emisí pachových látek.

3 Odůvodnění ●Investice nesouvisející s ochranou ovzduší či hlukem nelze spojovat se snižováním specifických emisí do ovzduší či hlučnosti (např. stavba budovy či oprava elektroinstalace) ●Na snižování hlučnosti je zpracováván akční plán, který je již součástí IP viz bod 8.7. ●Podmínka „věnování trvalé pozornosti snižování zatížení odpadních vod, vypouštěných do Labe.“ je nadbytečná, neposkytuje konkrétní rámec pro vyhodnocení. Podmínky pro ochranu vod jsou konkretizovány již v bodě 2.2. Vypouštění odpadních vod.


Stáhnout ppt "Jan Koubský, Environmental manager Mondi Štětí Červenec 2010 Podklad pro jednání pracovní skupiny Téma: Podmínka v IP."

Podobné prezentace


Reklamy Google