Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Masarykovo gymnázium BARBORA ONDRUCHOVÁ. Proč jsem šla na tuhle školu?  Gymnázium jsem si vybrala, protože jsem nevěděla kam chci jít, ale chtěla jsem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Masarykovo gymnázium BARBORA ONDRUCHOVÁ. Proč jsem šla na tuhle školu?  Gymnázium jsem si vybrala, protože jsem nevěděla kam chci jít, ale chtěla jsem."— Transkript prezentace:

1 Masarykovo gymnázium BARBORA ONDRUCHOVÁ

2 Proč jsem šla na tuhle školu?  Gymnázium jsem si vybrala, protože jsem nevěděla kam chci jít, ale chtěla jsem se dostat na vysokou školu.  Myslím, že je to nejlepší rozhodnutí pro lidi tohohle typu.  Gymnázium připravuje na všechny obory pro vysokou.

3 Škola  Ve škole najdeme třídy, které jsou určeny hlavně na jeden předmět. Např. posluchárna chemie, fyziky, dějepisu, zeměpisu, výtvarná, hudební třída.  Gymnázium je rozděleno na tři části A, B, C.  Třídy jsou kvalitně vybaveny.  Jsou tady i kopírky, když doma nemáme přístup, tak si to můžeme okopírovat ve škole.  Máme taky možnost vybrat si k angličtině ještě jeden jazyk.  Před celýma příjmačkama nám škola dává možnost s přípravnými kurzy, kdy strávíme 2 hodiny s každou částí z příjmaček.

4 Strava a pití  Volíme si mezi 3 jídly a mělo by tam vždy být jedno bezmasé.  Volit si může buď u jídelny v automatu, nebo přes internet.  Když si doma zapomeneme udělat svačinu, tak máme možnost koupit si ji v bufetu, kde je výběr z velkého množství pečiva, oplatků atd.  Jsou tady i různé automata, když se nám nehce stát v řadě u bufetu.  Pro žáky, kteřínevydrží den bez kofeinu je tady i automat na kávu.

5 Kroužky  Ve škole je veliké množství kroužků, takže si můžeme vybrat ty, které nám budou vyhovovat.  Pro nadšence hudby se nám nabízí pěvecký sbor.  Máme nabídku i navštěvování divadelního kroužku.  Další kroužky jsou sportovní. Např. kroužek volejbalu a basketbalu.  Myslím, že kroužky vám hodně pomůžou najít si nové kamarády a zážitky.

6 Možnosti  Myslím si, že třídní výlety nás čekají v každé třídě, ale máme tady různé možnosti, do kterých se přihlásit.  Adaptační pobyt na začátku prváku nám umožnil sesnámit se s líp s lidmi.  Dále se můžeme přihlásit do divadla.  Konají se výlety, kdy máme možnost jet např. do Anglie, na lyže do Rakouska.

7 Ke konci  Moc se mi líbí skřínky, do kterých si může odložit různé věci.  Místa, kde si můžeme o hodinovkách odpočinout.  Učitelé, kteří s námi nejednají jen tak lhostejně.  Samozřejmě, že učení přitvrdilo, ale nevím kdo by to neočekával.  A wifi, která je skoro po celé škole.


Stáhnout ppt "Masarykovo gymnázium BARBORA ONDRUCHOVÁ. Proč jsem šla na tuhle školu?  Gymnázium jsem si vybrala, protože jsem nevěděla kam chci jít, ale chtěla jsem."

Podobné prezentace


Reklamy Google