Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_23_07 Základní vzdělávání – Jazyk a jazyková komunikace – Anglický jazyk Název materiálu – How many…………? Anotace – Žáci se seznámí se základní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_23_07 Základní vzdělávání – Jazyk a jazyková komunikace – Anglický jazyk Název materiálu – How many…………? Anotace – Žáci se seznámí se základní."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_23_07 Základní vzdělávání – Jazyk a jazyková komunikace – Anglický jazyk Název materiálu – How many…………? Anotace – Žáci se seznámí se základní vazbou na počet a po procvičení ji budou schopni aktivně používat Autor - Mgr. Radek Hulva Jazyk – angličtina Očekávaný výstup – žák vyhledává na obrázku odpověď na otázku, žák správně vyslovuje a používá správnou intonaci slov Speciální vzdělávací potřeby - žádné Klíčová slova – how many, there, numbers Druh učebního materiálu – prezentace Druh interaktivity - aktivita Cílová skupina - žák Stupeň a typ vzdělávání – základní vzdělávání – první stupeň Typická věková skupina – let Celková velikost - 92 kB

2 How many………………..?

3 How many lions are there? O.K. There ´s one lion.

4 How many monkeys are there? Yes, there are six monkeys

5 How many slices of pizza are there? Good. There are seven slices of pizza

6 How many elephants are there? Well done. There are four elephants.

7 Now repeat!!!!!!

8

9

10

11 Zdroje obrázků: [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_23_07 Základní vzdělávání – Jazyk a jazyková komunikace – Anglický jazyk Název materiálu – How many…………? Anotace – Žáci se seznámí se základní."

Podobné prezentace


Reklamy Google