Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Díky naší společné štědrosti mohlo mít loni téměř 1200 dětí bohatší vánoce a prožít to, že někomu na nich záleží … Milý příteli,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Díky naší společné štědrosti mohlo mít loni téměř 1200 dětí bohatší vánoce a prožít to, že někomu na nich záleží … Milý příteli,"— Transkript prezentace:

1 díky naší společné štědrosti mohlo mít loni téměř 1200 dětí bohatší vánoce a prožít to, že někomu na nich záleží … Milý příteli,

2 Všechny dárky byly převezeny na Zakarpatskou Ukrajinu a byly předány dětem do 14 let.

3 Dárky byly předány do dětských domovů, křesťanským sborům, dětem ze sociálně potřebných rodin a školám. I o letošních svátcích máme příležitost rozdělit se s bližními, i když žijí daleko od nás.

4 Máme možnost někomu udělat radost, někoho potěšit, vykouzlit úsměv na tvářích dětí …

5 I letos někdo čeká na tvůj dárek …

6 Hlavní organizátor a garant: POMOC TĚŠÍNSKÉHO SLEZSKA, o.s. více informací najdeš na adrese Kdo dovede povzbuzovat, nechť povzbuzuje. Kdo rozdává, ať dává upřímně. Bible Sběrná místa: ALBRECHTICE - Farní sbor SCEAV, Kontraktní osoba: Václav Hrachovec, Tel.: BYSTŘICE - Farní sbor SCEAV, Kontaktní osoba: Karel Niemiec, Tel.: FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - Kontaktní osoba: Hynek Dona, Tel.: ; KOMORNÍ LHOTKA - Farní sbor SCEAV, Kontaktní osoba: Lumír Svoboda, Tel.: NÁVSÍ - Farní sbor SCEAV, Kontaktní osoba: Jiří Chodura, Tel.: ; ČESKÝ TĚŠÍN - SLEZSKÁ DIAKONIE - Kontaktní osoba: Ilona Śniegoňová, Tel.: ; KRNOV - Církevní ZŠ a MŠ - Kontaktní osoba: Svatopluk Chlápek, Tel.:


Stáhnout ppt "Díky naší společné štědrosti mohlo mít loni téměř 1200 dětí bohatší vánoce a prožít to, že někomu na nich záleží … Milý příteli,"

Podobné prezentace


Reklamy Google