Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Greiner Perfoam.  Firma Greiner-Perfoam v Táboře vyrábí příslušenství do zavazadlových prostor mnoha druhů automibilů.  Počet druhů vyráběných výrobků.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Greiner Perfoam.  Firma Greiner-Perfoam v Táboře vyrábí příslušenství do zavazadlových prostor mnoha druhů automibilů.  Počet druhů vyráběných výrobků."— Transkript prezentace:

1 Greiner Perfoam

2  Firma Greiner-Perfoam v Táboře vyrábí příslušenství do zavazadlových prostor mnoha druhů automibilů.  Počet druhů vyráběných výrobků se neustále zvyšuje  Firma dnes vyrábí příslušenství například pro značky: Mercedes-Benz, Audi, Mini Cooper, BMW, Volkswagen a mnoho dalších

3 Průběh exkurze  V půl deváté jsme vyrazili s paní učitelkou Alenou Ošmykovou z Táborského vlakového nádraží do firmy Greiner-perfoam.  Po půl hodině chůze jsme dorazili na místo.

4 Průběh exkurze  V Greineru nás přivítal řiditel Táborské pobočky Michal Kostrba, který nám během prezentace objasnil, co a kolik toho firma přesně vyrábí a země, kde všude má firma své továrny a proč zrovna tam. Popřípadě odpověděl na naše chytré dotazy

5 Průběh exkurze  Po úvodní prezentaci, jsme se přesunuli do výrobních hal, kde jsme shlédli samotnou výrobu různého příslušenství do automobilů, především krytů do zavazadlových prostor.

6


Stáhnout ppt "Greiner Perfoam.  Firma Greiner-Perfoam v Táboře vyrábí příslušenství do zavazadlových prostor mnoha druhů automibilů.  Počet druhů vyráběných výrobků."

Podobné prezentace


Reklamy Google