Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jessica se narodila bez rukou následkem zřídka vrozené nemoci. Jako dítě nechápala, proč nemá ruce jako všechny ostatní děti. “Bylo těžké být jinou!”

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jessica se narodila bez rukou následkem zřídka vrozené nemoci. Jako dítě nechápala, proč nemá ruce jako všechny ostatní děti. “Bylo těžké být jinou!”"— Transkript prezentace:

1

2

3

4

5 Jessica se narodila bez rukou následkem zřídka vrozené nemoci. Jako dítě nechápala, proč nemá ruce jako všechny ostatní děti. “Bylo těžké být jinou!”

6 Avšak zůčastňovala se různých aktivit jako například gymnastka, tančila, zpívala, často na velkých světových scénách.

7 Když byla mladá, často v návalech hněvu křičela, kopala pro vědomí, že je bez rukou, ale všechnu svou energii soustředila na sport.

8 „Bylo mi kdysi nepříjemné, když se lidé z ulice na mne s odstupem dívali, například, jak jim s nohami. Ale naučila jsem se vnímat tyto situace jako něco pozitivního a být příkladem optimismu. “

9

10 Jessica věří svým rodičům, ktoří jí jsou vzorem a oporou.“ Má matka se mi vždy snažila pomoci realizovat mé představy a cíle. "Můj otec nikdy neuronil slzu když jsem se narodila a proto se necítím jako oběť. Je těžké být rodiči těžce postiženého dítěte. Byli mi skalou v těžkých časech a je jedno, jakou mne stvořili, podstatné je kdo jsem dnes. "

11

12 Díky specielním úpravám mohu jezdit autem. Když jsem řízení auta zvládala na výbornou, rozhodla jsem se přes všechny obtížnosti rozšířit o další třídy řidičského průkazu.

13

14 Mám diplom se zaměřením psychologie na Univerzitě v Arizoně a stále vidím zvědavé pohledy, když přijedu se svým autem natankovat na čerpací stanici.

15

16 Dokážu napsat 25 slov za minutu, mám suché vlasy. Make-up a kontaktní čočky zvládnu lehce než kdokoliv jiný.

17

18 Jessica má 26 let a je vysoká 1,55 m. Je první ženou pilotkou v historii letectva, která létá bez horních končetin.

19

20 Táto inspirující žena je pro mnohé hrdinka, vždy září štěstím a velkým smyslem pro humor. Na Den matek v květnu minulého roku, létala sama se závěsným označením: „Podívej se mami, žádne ruky!“

21

22 Absolvovala přibližně 160 hodin sólo letů. „V začátku létání, jsem si uvědomila, že strach je založený na nedostatku vědomostí a z neznámého. Většinou je to u lidí strach z neúspěchu a nedostatku sebevědomí"

23

24 Díky důvěře a ambicím má Jessica za sebou dlouhou cestu na které se stala člověkem jakým je dnes. Kromě toho, že je dobrý motivační rečník ( www.rightfooted.com ), byla také v posledních pěti letech poradkyní dětí v Medzinárodní dětské síti po amputacii.

25 Jessica Cox očekává, že se vdá a bude mít děti.“ Vím, že to bude těžké mít rodinu, ale také vím, že budu dobrá matka.“ Smála se situaci, až dojde nápadník a bude žádat rodiče o „její“ ruku.

26

27 „Můj největší strach není o tom, že mám tělesný handycap, ale z toho že jsem nadmíru silná". “Lidské bytosti musí mít i nezajímavé chvíle, aby si uměli vychutnat vzrušující momenty” “Čím větší obtížnost, tím větší sláva.”

28

29

30


Stáhnout ppt "Jessica se narodila bez rukou následkem zřídka vrozené nemoci. Jako dítě nechápala, proč nemá ruce jako všechny ostatní děti. “Bylo těžké být jinou!”"

Podobné prezentace


Reklamy Google