Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JEŽÍŠKU—MÁM PŘÁNÍ AŤ JSOU VŠICHNI V CELÉM ROCE TAKOVÍ, JAK NA VÁNOCE! AŤ JSOU MILÍ, MIŇ SE MRAČÍ….DĚKUJI TI.TO MI STAČÍ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JEŽÍŠKU—MÁM PŘÁNÍ AŤ JSOU VŠICHNI V CELÉM ROCE TAKOVÍ, JAK NA VÁNOCE! AŤ JSOU MILÍ, MIŇ SE MRAČÍ….DĚKUJI TI.TO MI STAČÍ."— Transkript prezentace:

1

2 JEŽÍŠKU—MÁM PŘÁNÍ

3 AŤ JSOU VŠICHNI V CELÉM ROCE TAKOVÍ, JAK NA VÁNOCE! AŤ JSOU MILÍ, MIŇ SE MRAČÍ….DĚKUJI TI.TO MI STAČÍ

4 VEČER PLNÝ PŘEKVAPENÍ,POCIT,KTERÝ JINDY NENÍ,DOBRÉ JÍDLO DO BŘÍŠKA,BOHATÉHO JEŽÍŠKA.TOHLE VŠECHNO NA VÁNOCE,HODNĚ ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE

5 HODNĚ ŠTĚSTÍ,NEBOŤ JE KRÁSNÉ,HODNŠ ZDRAVÍ,NEBOŤ JE VZÁCNÉ,HODNĚ LÁSKY, NEBOŤ JE JI MÁLO A VŠECHNO DALŠÍ,CO BY ZA TO STÁLO.

6 KRÁSNÉ BÍLÉ VÁNOCE,ZLATOU RYBKU V POTOCE.TA, CO PLNÍ TAJNÁ PŘÁNÍ,OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ.PO SILVESTRU NOVÝ ROK,V NOVÉM ROCE JASNÝ KROK.

7 DO NOVÉHO ROKU HODNĚ POHODY,ŠŤASTNÉ NÁHODY,ŽÁDNÉ NEHODY,VÝZNAMNÉ DOHODY,LEGRAČNÍ PŘÍHODY A DALŠÍ ŽIVOTNÍ VÝHODY.NECHÁME STRANOU STAROSTI,JE TU DOBA RADOSTI,OTEVŘEME LÁHVINKY,NADĚLÍME PUSINKY A TEĎ AŤ SE ZPÍVÁ SLAVÍ,DO NOVÉHO ROKU VÁM PŘEJÍ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ


Stáhnout ppt "JEŽÍŠKU—MÁM PŘÁNÍ AŤ JSOU VŠICHNI V CELÉM ROCE TAKOVÍ, JAK NA VÁNOCE! AŤ JSOU MILÍ, MIŇ SE MRAČÍ….DĚKUJI TI.TO MI STAČÍ."

Podobné prezentace


Reklamy Google