Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výletek II 18. června LP 2008. Tak, máme následují den po výletku I. a když už jsem v tom, tak si dáme další, přes Jarcovou. Chci si tam něco ověřit,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výletek II 18. června LP 2008. Tak, máme následují den po výletku I. a když už jsem v tom, tak si dáme další, přes Jarcovou. Chci si tam něco ověřit,"— Transkript prezentace:

1 Výletek II 18. června LP 2008

2 Tak, máme následují den po výletku I. a když už jsem v tom, tak si dáme další, přes Jarcovou. Chci si tam něco ověřit, co jsem viděl před cca 30? lety. Sedám po 15té hodině na kolo, ááá, prdelka po včerejšku bolí. Přes kruháč mezi činžáky a dolů na křižovatku k Podlesí na silnici 57 ke Vsetínu. Na Drážkách přes Bečvu do Jarcové, projet dědinou a za ní do kopců. Po vystoupání pod vrcholem odbočuji k památníku TGM, kde je částečně vidět na nádraží Bystřička.

3

4

5

6 A pak odsud ještě kousek k vrcholu, kde se osvěžuji ve studánce Uhliska a pokračuje se dále a dostávám se až k objektu ze včerejška.

7

8

9 Točím to zpět, po krátkém sjezdu se zastavuji a per pedes stoupám vlevo na horizont, odkud je vidět místo, kde je další pomník TGM.

10

11

12 Sjíždím až téměř dolů, cestu mi ukazuje malá srnka pádící přede mnou, později uskakuje do lesa, no konečně ji to napadlo. Odbočuji vlevo a přede mnou na východ část Brňova a M. Lhota

13

14 ještě jednou, vpravo na horizontu nacházíme Medůvku

15

16 o to jsem jevil v 70. letech zájem, ale jak tam vyjíždět do toho kopce??

17

18 A tak to vypadá na mapě. To co jsem hledal jsem bohužel nenašel, takže ještě jednou??

19

20 The END


Stáhnout ppt "Výletek II 18. června LP 2008. Tak, máme následují den po výletku I. a když už jsem v tom, tak si dáme další, přes Jarcovou. Chci si tam něco ověřit,"

Podobné prezentace


Reklamy Google