Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem."— Transkript prezentace:

1 Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ ZŠ, Týn nad Vltavou, Malá Strana CZ.1.07/1.1.10/

2 Zámořské objevy Dějepis, 8.ročník Mgr. L. Šnorková ZŠ, Týn nad Vltavou, Malá Strana

3 Loď Mayflower v přístavu Plymouth

4 Abel Tasman

5 Trasa Tasmanovy plavby

6 James Cook

7 astroláb

8 New Amsterodam

9 Plán Nového Amsterodamu

10 Mapa řeky Hudson

11 New Amsterodam

12 Dobývání Indie Angličany

13 kozáci

14 Maor

15 Objevování světa v 17.a 18.stol. Anglie, Francie, Holandsko Holanďané – Afrika, vých. Asie Angličané – Severní Amerika loď Mayflower- Otcové poutníci Francouzi – Kanada Tasman –výprava do Austrálie a Oceánie James Cook – Austrálie, jižní Tichomoří

16 Sibiř - kozáci zkáza a utrpení původních obyvatel vědecké výpravy

17 zdroje


Stáhnout ppt "Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem."

Podobné prezentace


Reklamy Google