Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Oficiální nábor Specnaz GRU 2008. Vaše zkoušky do Specnaz se budou skládat převážně z fyzické zdatnosti a vašich dovedností. Běh v plné polní, plížení(podle.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Oficiální nábor Specnaz GRU 2008. Vaše zkoušky do Specnaz se budou skládat převážně z fyzické zdatnosti a vašich dovedností. Běh v plné polní, plížení(podle."— Transkript prezentace:

1 Oficiální nábor Specnaz GRU 2008

2 Vaše zkoušky do Specnaz se budou skládat převážně z fyzické zdatnosti a vašich dovedností. Běh v plné polní, plížení(podle mapy) Poté střelba na cíl Fyzická zdatnost(kliky, shyby) Předpoklady k boji z blízka A písemný test, toď vše (výcvik bude na sebe navazovat, jako Opičí dráha)

3 Po skončení Náboru Slavnostní vyhlášení a rozdělení funkcí v týmu( tj.:př. odstřelovač, kulometčík atd.…) Slavnostní vyhlášení a rozdělení funkcí v týmu( tj.:př. odstřelovač, kulometčík atd.…)

4 Informace Tento nábor je oficiální!!! Tak že už nejde o hru a kdo není schopný poslouchat nemá tady místo!!! Tento nábor je oficiální!!! Tak že už nejde o hru a kdo není schopný poslouchat nemá tady místo!!! Kdo bude přijat, patří do Specnaz(ale bude mít hodnost kadeta, do té doby dokud neprojde všemi specializovanými výcviky Kdo bude přijat, patří do Specnaz(ale bude mít hodnost kadeta, do té doby dokud neprojde všemi specializovanými výcviky A to jsou: A to jsou:

5 Střelba na cíl

6 Horolezectví

7 Boj z blízka

8 Umění maskovat se

9 Gymnastika pro udržení tělesné zdatnosti

10 Také para Výcvik (kotouly atd.…)

11 Styl taktiky Specnaz

12 Jak rychle napadnout a zmizet

13 Vaše účast se počítá Kdo přijde bude mít výhodu a ušetří si námahu později a naši nevraživost a buzeraci!!!:o) Kdo přijde bude mít výhodu a ušetří si námahu později a naši nevraživost a buzeraci!!!:o)

14 Pak je jen na vás kam to dopracujete


Stáhnout ppt "Oficiální nábor Specnaz GRU 2008. Vaše zkoušky do Specnaz se budou skládat převážně z fyzické zdatnosti a vašich dovedností. Běh v plné polní, plížení(podle."

Podobné prezentace


Reklamy Google