Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autor výukového materiálu:Monika Matoušková Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora Datum (období) vytvoření výuk. materiálu:11. 6. 2O12 Číslo klíčové.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autor výukového materiálu:Monika Matoušková Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora Datum (období) vytvoření výuk. materiálu:11. 6. 2O12 Číslo klíčové."— Transkript prezentace:

1 Autor výukového materiálu:Monika Matoušková Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora Datum (období) vytvoření výuk. materiálu: O12 Číslo klíčové aktivity: VY_32_INOVACE_MA.3.12 Stupeň a typ vzdělávání, ročník:Základní škola speciální, 1. stupeň-1. období, 3. třída Vzdělávací oblast, vzdělávací obor, tématický okruh, téma: Matematika Číslo a početní operace Sčítání v oboru do 10 Druh učebního materiálu:Prezentace Očekávaný výstup:Sčítání v oboru do 10 Metodický list/anotace:Prezentace je určena k opakování učiva sčítání v oboru do 10. Žák si vybere příklad, vypočítá ho pomocí názorných koleček a další příklady vypočítá a přiřadí požadované množství.

2 Sčítání v oboru do 10 Společně procvičujeme

3 Vypočítejte příklady a chybějící čísla zapište 3 +

4 Vypočítejte příklady a chybějící čísla zapište 4 +

5 Spojte každý příklad se správným výsledkem = = =

6 Vypočítejte příklady a výsledky zapište.

7 Obrázky jsou dostupné pod licencí Microsoft Office na www: cz/images/results.aspx?qu=s%C4%8D%C3%ADt%C3%A1n%C3%AD&ctt=1#ai:MC |mt:1| office.microsoft.com/cs-cz/images/results.aspx?qu=panenka&ctt=1#ai:MC |mt:1|


Stáhnout ppt "Autor výukového materiálu:Monika Matoušková Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora Datum (období) vytvoření výuk. materiálu:11. 6. 2O12 Číslo klíčové."

Podobné prezentace


Reklamy Google