Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Použité zdroje a odkazy: AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit. 1.2.2014]. Dostupný na WWW:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Použité zdroje a odkazy: AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit. 1.2.2014]. Dostupný na WWW:"— Transkript prezentace:

1 Použité zdroje a odkazy: AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit ]. Dostupný na WWW:

2 Základní pojmy z operačních zesilovačů Elektronické obvody 2 ID NULOVÝ ISVA NEKONEČNYE TMR NEINVERTUJÍCÍ RGTU KOMPARÁTORJ ZÁIÍ DTCC ÍOKÍ LRÉ Vodorovně 3Vstupní proud ideálního operačního zesilovače je... 6Vstupní odpor ideálního operačního zesilovače je... 7Zesilovač, který z kladného napětí na vstupu dělá kladné na výstupu je porovnává dvě napětí. Svisle 2Operační zesilovač má... vstupy.4... přičítá další a další malé kousky. 1Zesilovač, který z kladného napětí na vstupu dělá záporné na výstupu je... 5Napájecí napětí operačního zesilovače je obvykle... 8Operační zesilovač zesiluje... napětí mezi svými vstupy.

3 Základní pojmy z operačních zesilovačů Elektronické obvody 3 ID NULOVÝ ISVA NEKONEČNYE TMR NEINVERTUJÍCÍ RGTU KOMPARÁTORJ ZÁIÍ DTCC ÍOKÍ LRÉ Vodorovně 3Vstupní proud ideálního operačního zesilovače je... 6Vstupní odpor ideálního operačního zesilovače je... 7Zesilovač, který z kladného napětí na vstupu dělá kladné na výstupu je porovnává dvě napětí. Svisle 2Operační zesilovač má... vstupy.4... přičítá další a další malé kousky. 1Zesilovač, který z kladného napětí na vstupu dělá záporné na výstupu je... 5Napájecí napětí operačního zesilovače je obvykle... 8Operační zesilovač zesiluje... napětí mezi svými vstupy.


Stáhnout ppt "Použité zdroje a odkazy: AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit. 1.2.2014]. Dostupný na WWW:"

Podobné prezentace


Reklamy Google