Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice. Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Vedení cyklistické trasy č. A 1 v oblasti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice. Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Vedení cyklistické trasy č. A 1 v oblasti."— Transkript prezentace:

1 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice

2 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Vedení cyklistické trasy č. A 1 v oblasti z Malé Chuchle do Lahovic je situováno od stávající trasy č. A 1 ze Zbraslavské ulice a ulicí Podjezd podchodem pod Strakonickou ulicí směrem k Vltavě. Zde je trasa vedena dále po náplavce podél Vltavy směrem do oblasti V Náklích, Lahovičky, k Lahovickému mostu, kde navazuje na již zrealizovaný úsek cyklistické trasy podél Berounky ve směru do Radotína.

3 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice

4 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice V oblasti Malé Chuchle je trasa vedena podchodem k Vltavě, kde využívá stávající účelové komunikace a další úsek (v délce cca 180 metrů) byl vybudován v rámci mimoúrovňové křižovatky I/4 Strakonická. Od tohoto místa je pokračováno po navigaci.

5 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Toto vedení bylo dohodnuto na jednáních komise cyklistické dopravy a je podporováno zástupci dotčených městských částí (Radotín, Velká Chuchle, Zbraslav). Úspěšnou realizací tohoto návrhu dojde k vytvoření úseku cyklistické trasy č. A 1 od Hlubočep do Radotína vedeného bez kolizně s automobilovou dopravou.

6 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Číslo trasy A1 Délka trasy 1 143 m Projektant SUDOP Stavební povolení vydáno počátkem roku 2008 Zhotovitel Čermák a Hrachovec Zahájení stavby květen 2008 Předpoklad dokončení stavby září 2008 Předpokládané náklady stavby 5,9 mil Kč

7 Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice


Stáhnout ppt "Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice. Cyklistická stezka Malá Chuchle – Lahovice Malá Chuchle – Lahovice Vedení cyklistické trasy č. A 1 v oblasti."

Podobné prezentace


Reklamy Google