Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍKCYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍK Město Jeseník | Oddělení investic a rozvoje | František ChovanecMěsto Jeseník.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍKCYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍK Město Jeseník | Oddělení investic a rozvoje | František ChovanecMěsto Jeseník."— Transkript prezentace:

1 CYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍKCYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍK Město Jeseník | Oddělení investic a rozvoje | František ChovanecMěsto Jeseník | Oddělení investic a rozvoje | František Chovanec

2 I. ÚSEK BOBROVNÍK – ZA PODJEZDEMI. ÚSEK BOBROVNÍK – ZA PODJEZDEM Délka:1.600 metrů Termín realizace:září – listopad 2011 Náklady: 6,2 mil. Kč s DPH Financování: SFDI 4,0 mil. Kč KÚ OK 1,0 mil. Kč Město Jeseník1,2 mil. Kč Trasa cyklistické stezky 1. úseku začíná v turisticky zajímavé lokalitě na Bobrovníku na hranici katastru s obcí Lipová-lázně. Z této lokality se přibližuje až ke komunikaci I/60, podél které vede až k lokalitě zóny Za Podjezdem.

3 II. ÚSEK ZA PODJEZDEM – LIPOVSKÁII. ÚSEK ZA PODJEZDEM – LIPOVSKÁ Délka:1.060 metrů Termín realizace:2012 Náklady: 12 mil. Kč s DPH Financování: ROP 6,0 mil. Kč Vlastní6,0 mil. Kč Trasa cyklistické stezky 2. úseku pokračuje od bikrosové dráhy již do centra města ve směru k objektu Střední odborné školy stavební a strojní na ulici U Bělidla. Stezka dále vede podél toku řeky Staříč a fotbalového hřiště. V této části vedení stezky bude vybudován v nedávné době zastupitelstvem města schválený regionální aquapark Jeseník. Stezka v místě na sídliště na ulici Lipovská překračuje novou lávkou řeku Staříč.

4 III. ÚSEK ZA PODJEZDEM – LIPOVSKÁIII. ÚSEK ZA PODJEZDEM – LIPOVSKÁ Délka:480 metrů Termín realizace:2012 Náklady: 6 mil. Kč s DPH Financování: SFDI ?? 2,5 mil. Kč Vlastní3,5 mil. Kč Trasa smíšené cyklistické stezky dále pokračuje ze sídliště Lipovská podél toku řeky Staříč až k mostu u „Dalamánku“ a dále na ulici Tyršova po farmost Církve československé husitské. V termínu do 16.09.2011 bude předložena žádost na Státní fond dopravní infrastruktury, který v rámci 2. kola příjmu žádosti v letošním roce bude rozdělovat finanční prostředky, které nebyly v prvním kole rozděleny. V případě úspěchu tak bude celá trasa cyklistické stezky reálně již na konci příštího roku zrealizována.

5 IV. ÚSEK – NAPOJENÍ NA ČESKOU VESIV. ÚSEK – NAPOJENÍ NA ČESKOU VES Délka:1450 metrů Termín realizace:??? Náklady: ??? Financování: ??? Vlastní??? Poslední část napojení celé cyklostezky na Českou Ves je připravována v letošním roce. V současné době probíhá zpracování studie a technické pomoci mapující majetkoprávní vztahy a reálnost využití stávajících komunikací. Poté bude přistoupeno ke zpracování projektu na části, které budou muset být stavebně upraveny a části vedené po stávajících komunikacích budou upraveny svislým a vodorovným dopravním značením. Finanční náročnost by tak již měla být minimální.

6 REKAPITULACE ÚDAJŮREKAPITULACE ÚDAJŮ Název etapyDélkaNákladyDotaceVlastní zdroje Úsek I1.600 m6,2 mil. Kč5 mil. Kč1,2 mil. Kč Úsek II1.060 m12 mil. Kč6 mil. Kč Úsek III480 m6 mil. Kč2,5 mil. Kč3,5 mil. Kč Úsek IV1.450 m??? Celkem4.590 m24,2 mil. Kč13,5 mil. Kč10,7 mil. Kč

7 ZÁVĚR Děkuji za pozornost František Chovanec vedoucí oddělení investic a rozvoje 777 604 613 frantisek.chovanec@mujes.cz


Stáhnout ppt "CYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍKCYKLISTICKÁ STEZKA JESENÍK - BOBROVNÍK Město Jeseník | Oddělení investic a rozvoje | František ChovanecMěsto Jeseník."

Podobné prezentace


Reklamy Google