Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Společenstvo vod Přírodověda 4. ročník. Napiš názvy těchto rostlin, do modrého rámečku dej ty, které rostou přímo z vody.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Společenstvo vod Přírodověda 4. ročník. Napiš názvy těchto rostlin, do modrého rámečku dej ty, které rostou přímo z vody."— Transkript prezentace:

1 Společenstvo vod Přírodověda 4. ročník

2 Napiš názvy těchto rostlin, do modrého rámečku dej ty, které rostou přímo z vody.

3 Popiš části těla ryby

4 Spoj jméno zvířete s obrázkem Vážka ploská Užovka obojková Skokan skřehotavýKomár pisklavý

5 Pojmenuj jednotlivé ptáky Nápověda: husa, labuť, kormorán, volavka, lyska, kachna, čáp, ledňáček.

6 Spoj vydru šipkou s její potravou

7 Odkazy: dostupné pod licencí: Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported:Creative CommonsUveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported autor: Fice, na http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:RanaRidibundaFemale.jpghttp://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:RanaRidibundaFemale.jpg Autor: Karl Larsaeus, na http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Natrix_natrix_(Karl_L).jpghttp://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Natrix_natrix_(Karl_L).jpg Autor: Luc Viatour, na http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Platetrum_depressum_1_Luc_Viatour.JPG Já, autor tohoto díla, jej tímto uvolňuji jako volné dílo, a to celosvětově na http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Kom%C3%A1r.JPGvolné dílohttp://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Kom%C3%A1r.JPG Autor materiálu: Mgr. et Mgr. Pavlína Burdová Datum vytvoření: 16.1.2012 Ročník: 4. Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět.


Stáhnout ppt "Společenstvo vod Přírodověda 4. ročník. Napiš názvy těchto rostlin, do modrého rámečku dej ty, které rostou přímo z vody."

Podobné prezentace


Reklamy Google