Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Web „jako“ rádio Alexandr Pícha ČRo Internet. Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Situace před rokem 2010 pokrytí základních potřeb stanic.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Web „jako“ rádio Alexandr Pícha ČRo Internet. Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Situace před rokem 2010 pokrytí základních potřeb stanic."— Transkript prezentace:

1 Web „jako“ rádio Alexandr Pícha ČRo Internet

2 Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Situace před rokem 2010 pokrytí základních potřeb stanic web ČRo se soustředil hlavně na multimediální akce sledování cest čápů videopřenosy sokolů reality show goril Odhalení ze ZOO v Praze a orangutanů ze Dvora Králové

3 Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Relaunch na podzim v roce 2010 jednoznačné zaměření na rozhlasový obsah dvojí přístup k obsahu – na webech stanic i na tematických webech ČRo - např. věda a technika na webech Radiožurnálu, Dvojky, Vltavy a Leonarda - perexy všech příspěvků automaticky na webu Věda a technika výrazné zjednodušení navigace snaha o maximální „unifikaci“ v rozložení navigačních prvků technická systemizace a standardizace zavádění technických i grafických prvků podporujících poslech - živé vysílání - audio archiv

4 Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio

5 Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio

6 Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Výsledek v roce 2011 zpočátku jen malý růst návštěvnosti o 5-10 procent v lednu web DSL.CZ označuje ČT, Stream.cz a Český rozhlas za největší „znečišťovatele“, resp. zpomalovatele českých sítí admin varuje, že frekvence na webu ČRo překračuje 10 milionů hitů denně v únoru se snažíme posílit systém ČRo nákupem nových serverů; nečekaně ale narážíme na mechanismus veřejných zakázek v březnu překračuje množství stažených dat z webu ČRo 1 terabyte denně a nastává přetížení MP3 streamovacích serverů ČRo přechází na MP3 stramování živého vysílání u externího dodavatele Odd. veřejných zakázek ruší až 3. výběrová řízení; přetížení serverů vede ke zamrzávání webu, přecházíme na vlastní diskové pole, prodlužujeme cache, provizorně posilujeme soustavu vývojovými servery atd.


Stáhnout ppt "Web „jako“ rádio Alexandr Pícha ČRo Internet. Alexandr Píchadivize ČRo Internet Web „jako“ rádio Situace před rokem 2010 pokrytí základních potřeb stanic."

Podobné prezentace


Reklamy Google