Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PŘEVODY MĚN VY_32_INOVACE_7A3. 1 ) Najděte na internetu kurzovní lístek a aktuální kurz uvedených měn doplňte do tabulky. Potom vypočítejte, kolik by.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PŘEVODY MĚN VY_32_INOVACE_7A3. 1 ) Najděte na internetu kurzovní lístek a aktuální kurz uvedených měn doplňte do tabulky. Potom vypočítejte, kolik by."— Transkript prezentace:

1 PŘEVODY MĚN VY_32_INOVACE_7A3

2 1 ) Najděte na internetu kurzovní lístek a aktuální kurz uvedených měn doplňte do tabulky. Potom vypočítejte, kolik by stál uvedený elektrospotřebič v dané měně.

3 2) Doplňte do tabulky aktuální kurz DOLARU a EURA. V tabulce dále doplňte celkový plat jednotlivých zaměstnanců a celkové součty (platy, prémie, plat celkem). Nakonec spočítejte, jaký by měli plat uvedení zaměstnanci v eurech a v dolarech.

4 Gymnázium a Střední odborná škola, Lužická 423, 551 23 Jaroměř Projekt: Škola v digitálním světě aneb Uchop svoji šanci Registrační číslo: CZ.1.07/1.5.00/34.0210 Číslo DUM: VY_32_INOVACE_7A3 Jméno autora: Mgr. Monika Kalfusová Název práce: Finanční matematika Předmět: Matematika Ročník: Kvarta Časová dotace: 45 minut Vzdělávací cíl: v praktických úlohách procvičit převody jednotlivých měn Inovace: využití ICT, mezipředmětové vztahy Pomůcky: aktuální kurzovní lístky z jednotlivých bank, internet Poznámka: vytvořeno 10.2.2012


Stáhnout ppt "PŘEVODY MĚN VY_32_INOVACE_7A3. 1 ) Najděte na internetu kurzovní lístek a aktuální kurz uvedených měn doplňte do tabulky. Potom vypočítejte, kolik by."

Podobné prezentace


Reklamy Google