Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CHRISTMAS (FOR YOUNGER PUPILS) Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CHRISTMAS (FOR YOUNGER PUPILS) Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem."— Transkript prezentace:

1 CHRISTMAS (FOR YOUNGER PUPILS) Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 1) Re-write English words and match to them Czech translation: FIREPLACE = CHRISTMAS TREE = DECORATIONS = GIFTS = STOCKINGS = WREATH = KRB VÁNOČNÍ STROMEČEK OZDOBY DÁRKY PUNČOCHY VĚNEC Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

3 1) Re-write English words and match to them Czech translation: CANDLE = MISTLETOE = CARDS = POINSETTIA = SWEETS = TOYS = SVÍČKA JMELÍ PŘÁNÍČKA VÁNOČNÍ HVĚZDA CUKROVÍ HRAČKY Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

4 1) Re-write English words and match to them Czech translation: CHRISTMAS = REINDEER = MERRY = STAR = BELLS = BABY JESUS = VÁNOCE SOB VESELÉ HVĚZDA ZVONY JEŽÍŠEK Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

5 DEAR, I AM WRITING TO TELL YOU WHAT A GOOD I AM. I ALWAYS CLEAN MY, MAKE MY AND CLEAN MY EVERY DAY. Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. 2) Complete this letter to Santa: SANTA CLAUSE CHILDTEETH BED ROOM

6 Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. I OFTEN HELP MY MUM WITH THE AND I WALK THE EVERY MORNING AND AFTERNOON. AT SCHOOL I AM A VERY GOOD AND I AM ALWAYS NICE TO MY S. Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. 2) Complete this letter to Santa: SHOPPING DOG PUPIL TEACHERS

7 Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. AFTER SCHOOL I ALWAYS DO MY. IN THE EVENINGS I OFTEN HELP TO PREPARE AND I SOMETIMES. FOR CHRISTMAS I WOULD LIKE TO HAVE A NEW, SOME AND SOME S ABOUT ANIMALS. Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. 2) Complete this letter to Santa: HOMEWORK DINNERWASH UP BIKETOYS BOOKS

8 Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. THANK YOU VERY MUCH AND HAPPY ! SAY ‚,HELLO!’’ TO YOUR S FROM ME. BEST WISHES, (YOUR NAME). Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. 2) Complete this letter to Santa: CHRISTMAS REINDEERS ŽÁKOVO JMÉNO

9 3) Cut out these Christmas pictures and stick them: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

10 BELLS CHRISTMAS TREE Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

11 CARP CANDLES Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

12 GINGERBREAD FIREPLACE Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

13 STOCKING RIBBON Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

14 WALNUTS CHRISTMAS CARD Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

15 ROAST TURKEY MISTLETOE Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

16 STAR PUDDING Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

17 4) Ask questions with have/has got: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Example: Have you got a bike? Yes, I have. / No, I haven´t. Has girl´s name got a ball? Yes, she has. / No, she hasn´t. Has boy´s name got a toy? Yes, he has. / No, he hasn´t. Každý žák vyzpovídá další spolužáky a zaznamená do tabulky, viz. příklad níže. Have you got a dog? No, I haven´t. Have you got a bike? Yes, I have. Odpověď YES: √ Odpověď NO: X

18 Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. 4) Ask questions with have/has got: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. YOU FRIEND

19 Vánoční ozdoby GNU Free Documentation License, Version 1.2 Santa Claus Creative Commons Attribution 2.0 Generic License Smějící se dítě Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license Zuby Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license Dětská postel Volně šiřitelné Pokoj Volně šiřitelné Nákupní košík GNU Free Documentation License, Version 1.2 Yorkšírský teriér Volně šiřitelné Použité obrázky: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

20 Žák Volně šiřitelné Učitelka Creative Commons Attribution 2.0 Generic license Večeře Creative Commons Attribution 2.0 Generic license Mytí nádobí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license Jízdní kolo Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license Hračky Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license Knihy GNU Lesser General Public License, version 2.1 Vánoční stromeček Volně šiřitelné Použité obrázky: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

21 Sob GNU Free Documentation License, Version 1.2 Domácí úkol GNU Free Documentation License, Version 1.2 Jmelí Volně šiřitelné Zvonky Volně šiřitelné Stuha, mašle GNU Free Documentation License, Version 1.2 Perníček Creative Commons Attribution 2.0 Generic license Vánoční punčocha Creative Commons Attribution ShareAlike 3.0 license Pečený krocan Creative Commons Attribution 2.0 Generic license Použité obrázky: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

22 Svíčky Creative Commons Attribution 2.0 Generic license Hvězda Volně šiřitelné Vánoční přání Volně šiřitelné Vlašské ořechy GNU Free Documentation License, Version 1.2 Vánoční puding GNU Free Documentation License, Version 1.2 Vánoční strom GNU Free Documentation License, Version 1.2 Kapr Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Austria license Krb Volně šiřitelné Použité obrázky: Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.


Stáhnout ppt "CHRISTMAS (FOR YOUNGER PUPILS) Učební materiál vznikl v rámci projektu INFORMACE – INSPIRACE – INOVACE, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem."

Podobné prezentace


Reklamy Google