Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Informace O howrse.cz Howrse.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Informace O howrse.cz Howrse."— Transkript prezentace:

1 Informace O howrse.cz Howrse

2 ČERNÝ TRH TRH Obnovte sílu a vitalitu Vašich koní tím, že jim dáte křídla a zvýšíte jejich dovednosti předměty z Černého trhu...

3 Hříbě Gaïa Hříbě Gaïa Cena: 2 pasy
Už jste se postarali o všechny potřeby svých koní a přesto chcete hrát dále? Vytvořte nové hříbě! S hříbětem Gaïa můžete vytvořit nové hříbě (koně nebo poníka) plemene a pohlaví, jaké si vyberete. Také můžete dostat 10 růstových bodů, které můžete použít dle vlastního uvážení.

4 Obchodní klíč Obchodní klíč Cena: 2 pasy
Žádné další omezení s Obchodním klíčem. Pokud obchodní klíč použijete, nemusíte být zaregistrováni určitý počet dnů pro přístup k prodejům a pro vytvoření vlastního jezdeckého centra. Jedinou podmínkou je mít pozitivní nebo nulovou karmu.

5 Chronův časovač Chronův časovač Cena: 2 pasy
Chronův časovač umožňuje Vašim koním dělat pokroky dvojnásobnou rychlostí, a tak zakončit svůj trénink již v mladém věku. Dovednosti, které Chronův časovač ovlivňuje, jsou jízda, trénink a učení v soutěžích. Uvědomte si, že Chronův časovač nezdvojnásobí dovednosti, které Váš kůň bude moci získat. Pouze mu umožní zdvojnásobit jeho rychlost učení.

6 Morpheovy paže Morpheovy paže Cena: 3 pasy
Morpheovy paže Vám umožňují uložit svého koně ku spánku a nechat ho stárnout kolikrát budete chtít, aniž byste spotřebovali růstové body. Tuto věc lze použít jen u koní starších 3 let. Povšimněte si dobře: vliv Morpheových paží na nesmrtelné koně končí ve věku 30 let. Když tohoto věku dosáhnou, nelze již dále koně nechávat neomezeně růst. Samozřejmě, že koně s Morpheovými pažemi již nadále nenacházejí růstové body.

7 Kámen mudrců Kámen mudrců Cena: 3 pasy
Kámen mudrců dává nesmrtelnost kterémukoliv koni, kterého si vyberete! Protože je to velmi vzácný kámen, jeho cena je výjimečná. Nesmrtelní koně se během svého života reprodukují. Nesmrtelnost se nepřenáší na hříbata, protože je určena výlučně pro koně, na nějž byla aplikována.

8 Nyxův balíček Nyxův balíček Cena: 6 pasů
Nyx, bůh noci, Vám umožní zvýšit výkon jednoho z Vašich koní tím, že Vám dává možnost nechat ho růst, aniž byste používali růstové body, učinit ho nesmrtelným a trénovat ho dvakrát tak rychleji. Kromě toho Vám Nyx ještě nabízí svou hvězdu. Ta Vám umožní probouzet Vašeho koně v 6 hodin ráno namísto v 8. Získáte tak více času se svým koněm během dne. Tato položka může být podávána koním, kteří jsou 18 nebo více měsíců staří. Můžete ji užívat bez omezení, pouze s výjimkou v podobě Morpheových paží mezi 18 měsíci a 3 roky. Tímto způsobem nebudete muset užívat růstových bodů a nebudete muset čekat na denní stárnutí. Za 6 pasů :  1 x  Morpheovy paže  + 1 x  Kámen mudrců  + 1 x  Chronův časovač  + Exkluzivně : 1 x  Nyxova hvězda  

9 Roh hojnosti Roh hojnosti Cena: 1 pas
Roh hojnosti je nacpán poklady jen a jen čekajícími na to, až se vysypou ven... Pokaždé, když nějaký otevřete, naleznete peníze, předměty z Černého trhu a růstové body! Můžete také objevit nějaké vybavení pro Vaše koně Zkuste štěstí a otevřete Roh hojnosti!

10 Kus oblaku Kus oblaku Cena: 1 pas
Kus oblaku je v důsledku své vzácnosti a křehkosti čímsi nedocenitelným. Síla tohoto kusu oblohy se s ničím jiným nedá srovnat, protože Vám umožňuje cestovat zpátky v čase. Tím, že svému koni podáte Kus oblaku o 4 měsíce omládne a Vy obdržíte dva růstové body! Uvědomte si prosím, že tento objekt nestárne a nemění historii Vašich úkonů. Podáte-li kus oblaku ve 4 hodiny odpoledne, Váš kůň omládne o 4 měsíce, avšak v jeho dni bude stále 4 hodiny odpoledne. Proto doporučujeme nepodávat Kus oblaku svému koni příliš pozdě, protože jinak nebudete mít možnost uložit svého koně k spánku a nechat ho růst. Kus oblaku nemění energii, zdraví ani morálku koně. Kus oblaku lze použít jen jednou. Abyste nenarušili časový cyklus, smíte dát svému koni jen dvacet Kusů oblaku. Poté se již návrat v čase může začít vymykat kontrole a kůň může zmizet, protože tato mocná věc si zahrává s mocnými silami! Lze jej dávat pouze koním a poníkům přesahujícím 5 let věku; před dosažením tohoto věku by mohl narušit jejich růst.

11 Balíček Harmonie Balíček Harmonie Cena: 3 pasy
Balíček Harmonie Vám nabízí všechny dostupné možnosti úpravy vzhledu Vašeho koně. Zároveň získáte dvě unikátní výhody: Můžete měnit krajinu Vašeho koně kolikrát jen chcete pomocí Heliova paprsku Získáte Zlaté parohy pro výběr nové podoby zvířecího kamaráda (neplatí pro božské kamarády) Pouze koně se zbarvením, které je kompatibilní s Heliovým paprskem, mohou použít balíček Harmonie. Zároveň musí být starší 18ti měsíců. Za 3 pasy :  1 x  Apollonova lyra  + 1 x  Zlaté jablko  + 1 x  Neomezený Heliův paprsek + Exkluzivně : 1 x  Zlaté parohy 

12 Zlaté jablko Zlaté jablko Cena: 1 pas
Zlaté jablko Vám umožňuje změnit zbarvení Vašeho koně. Můžete si vybrat nová zbarvení, která navrhli hráči na Howrse. Tato zbarvení bývají překrásná. Jen se podívejte. Zlaté jablko lze použít pouze na koně a poníky, kteří jsou alespoň 1 a půl roku staří a speciální zbarvení se nepřenášejí na hříbata. Zlaté jablko má přednost před Krví Medusy. Dáte-li svému koni Zlaté jablko a později ho přeměníte na Pegase, Váš kůň si ponechá zbarvení, které získal Zlatým jablkem. Zde jsou bonusy, které tato přeměna poskytuje: Výdrž: +5 % Rychlost: +5 % Drezura: +5 % Cval: +5 % Klus: +5 % Skok: +5 %

13 Několik ukázek Zlatého jablka Koně:

14 Několik ukázek Zlatého jablka Poníci:

15 Heliův paprsek Heliův paprsek Cena: 1 pas
Heliův paprsek Vám umožňuje umístit koně do nádherné krajiny vytvořené ostatními hráči. A navíc Váš kůň bude šťastný a jeho morálka bude vždy 100%. Vracejte se sem často – nové krajiny se průběžně přidávají! Heliův paprsek může být použit u koně od 1 roku a 6 měsíců

16 Několik ukázek Héliova paprsku

17 Krev Medusy Krev Medusy Cena: 1 pas
Krev Medusy je velmi vzácným produktem, který se těží ze dna oceánu. Je zdrojem všech pegasů, což jsou okřídlení koně. Tito pegasové se dokážou reprodukovat, avšak jejich hříbata jsou normální koně. Krev Medusy můžete podávat pouze koním a poníkům starším více než 1 rok a 6 měsíců. Zlaté jablko má větší moc než Krev Medusy. Dáte-li svému koni Zlaté jablko a on se poté změní na Pegase, ponechá si zbarvení zlatého jablka a křídla se na něm neobjeví. Zde jsou bonusy, které tato přeměna poskytuje: Výdrž: +3 % Rychlost: +4 % Drezura: +4 %

18 Apollonova lyra Apollonova lyra Cena: 1 pas
Apollonova lyra Vám umožňuje přizpůsobit si jména Vašich koní a přidat barvy a malé obrázky. U koní, kteří mají Apollonovu lyru, můžete změnit jejich jméno kolikrát jen budete chtít.

19 Heřin balíček Heřin balíček Cena: 3 pasy
Bohyně Hera Vám umožňuje reprodukci, tím že Vám nabízí předměty, které pak můžete použít na svých klisnách. Získejte dvojčata dvakrát tak rychle a s vrozenými dovednostmi zvýšenými o 50%. Vyberte si jejich zbarvení ze zbarvení schválených pro jejich plemeno díky Heřinu právu. Upozornění! Balíček Hera je třeba na klisnu aplikovat ještě před jejím spářením a platí jen pro jedno připuštění! Za 3 pasy :  1 x  Proutek plodnosti  x  Artemidin šíp  + 1 x  Slzy Afrodité  + Exkluzivně : 1 x  Heřino právo 

20 Slzy Afrodité Slzy Afrodité Cena: 1 pas
Slzy Afrodité mohou o 50% zvýšit vrozené dovednosti potomků Vaší klisny zrozených po její další březosti. Takže hříbě, které by normálně mělo vrozené dovednosti +12, +6, +5, +8, +10, +7 ve výdrži, rychlosti, drezuře, cvalu, klusu a skoku bude Slzami Afrodité vylepšeno na +18, +9, +8, +12, +15, +11. Klisny, jimž podáte Slzy Afrodité, si pečlivě vybírejte. Vrozené schopnosti závisejí na kvalitě rodičů a pokud rodiče nejsou dostatečně dobří, pak takoví nebudou ani jejich potomci. V takovém případě nemá cenu Slzy Afrodité plýtvat, protože v podstatě akorát přijdete o jeden pas. Slzy Afrodité pak spolu s Proutkem plodnosti budou mít vliv na dvě hříbata, která se narodí.

21 Diova hromová tyč Diova hromová tyč Cena: 1 pas
Diova hromová tyč Vám umožňuje změnit pohlaví Vašich koní. Březí klisny nemohou mít z této věci užitek. Valaši se díky Diově hromové tyči nestanou reprodukce schopnými klisnami.

22 Proutek plodnosti Proutek plodnosti Cena: 1 pas
S proutkem plodnosti porodí Vaše klisna identická dvojčata, až bude příště březí. Cena ohřebení se nemění.

23 Artemidin šíp Artemidin šíp Tento předmět nelze koupit za pasy.
Artemidin šíp používejte ke zdvojnásobení rychlosti stárnutí Vaší klisny v období její březosti. To znamená, že v tomto případě způsobí jeden růstový bod zestárnutí klisny o 4 měsíce namísto běžných 2 měsíců. Tuto věc lze na klisnu použít kdykoliv, avšak účinnost má pouze v období březosti. Artemidin šíp lze použít také na klisny, které mají Vodu mládí. V tomto případě klisna zestárne o 2 měsíce namísto o 1 měsíc.

24 Atalantův balíček Atalantův balíček Cena: 3 pasy
Atalantův balíček umožní získat výstroj pro pravidelné soutěže. Kůň musí být alespoň 3 roky starý. Za 3 pasy :  1 x  Athenina uzdečka + 1 x  Hephaestovy podkovy  + 1 x  Atalantovo sedlo  + 1 x  Eolův vítr  + Exkluzivně : 1 x  Philotino pohlazení 

25 Voda mládí Voda mládí Cena: 1 pas
Voda mládí Vašeho koně neomlazuje, avšak umožňuje mu stárnout po jednotlivých měsících, namísto po dvou měsících najednou. Znamená to, že Váš kůň bude žít déle! Voda mládí nezvýší učenlivost Vašeho koně, avšak umožní Vám pečovat o něj dvakrát tak dlouho a máte-li hřebce, umožní dvojnásobné množství nabídek připouštění.

26 Černá orchidej Černá orchidej Cena: 1 pas
Černá orchidej vrací Vašemu koni plné zdraví, energii a morálku.

27 Pandořina skříňka Pandořina skříňka Cena: 1 pas
Pandořina skříňka Vám umožňuje oživit koně, kterého si vyberete, a vrátit mu zdraví a energii na 100%. Resuscitovaní koně se rodí ve stejném stavu v jakém byli, když pošli. Koně převyšující věkem 25 let resuscitovat nelze, protože pošli v pokročilém věku a již pokojně odpočívají v Nebi.

28 Mořský koník Mořský koník Tento předmět nelze koupit za pasy.
Mořský koník přináší některému z Vašich koní dodatečné dovednosti v drezuře. Zde jsou bonusy, které tato přeměna poskytuje: Drezura: +4 %

29 Zlaté parohy Zlaté parohy Tento předmět nelze koupit za pasy.
Zlaté parohy Vám umožňují vybrat si novou podobu pro Vašeho kamaráda na Howrse. Tento předmět lze použít pouze v balíčku Harmonie. Nelze použít pro božské kamarády.

30 Několik ukázek zlatých parohů Vlaštovky a kozy:

31 Heřino právo Heřino právo Tento předmět nelze koupit za pasy.
Heřino právo je k dispozici pouze jako bonus v Heřině balíčku. Umožňuje Vám zvolit si zbarvení jednoho nebo více hříbat ze zbarvení dostupných pro jejich plemeno.

32 Philotino pohlazení Philotino pohlazení
Tento předmět nelze koupit za pasy. Philotes, bohyně jemnosti, Vám dává příležitost 1x za den navíc pohladit Vašeho koně. Můžete tak ještě více zvýšit jeho energii.

33 Boreina lonž Boreina lonž Tento předmět nelze koupit za pasy.
Boreina lonž je bonusový předmět, který můžete použít k vylepšení výkonnosti koní v drezurních soutěžích. Dodává tyto bonusy: Zde jsou bonusy, které tato přeměna poskytuje: Drezura: +6 % Cval: +8 % Klus: +8 %

34 Obchod V tomto obchodě naleznete vše, co potřebujete pro svého koně. Pokud již některé předměty nepoužíváte, můžete je prodat zpět do obchodu. Cena zpětného odkupu se odvíjí od aktuální prodejní ceny předmětu, který si přejete prodat.

35 Krmivo Pamlsky: Tuřín Jablko Drtě: Kalorická drť Energetická drť

36 Vybavení Uzdečky: Uzdečka MF Uzdečka vyrobená na míru Sedla: Sedlo MG
Sedlo MK Sedlo vyrobené na míru Podkovy: 4 podkovy FG 4 podkovy FK

37 Zvířecí kamarádi Zvířecí kamarádi: Koza Slepice Opice Králík Zebra
Vlaštovka Kočka Božští kamarádi: Gryf Fénix

38 Drak Drak Kvalita: ***** Popis
Drak je kamarád Vašeho koně. Když si spolu budou hrát, získáte spoustu výhod: Drezurní bonus: Do 18 měsíců věku: Zisk genetického potenciálu za každou hodinu hraní Od 20 měsíců do 25 let: Zisk za hodinu hraní: 40 Equus a 0.18 dovedností

39 Několik dalších mazlíčků:

40 Karma Karma odpovídá výsledkům Vaší činnosti ve hře. Čím je vyšší, tím lepší reputaci máte. Záporná karma je naopak znamením špatné reputace. Body karmy Vám mimo jiné umožňují: získat pas za každých 5 bodů Získejte přístup k přímým a rezervovaným prodejům, jakmile dosáhnete 3 bodů vytvářet přípony, když dosáhnete 2 bodů vytvářet chovné farmy, když dosáhnete 3 bodů Jak mohu vylepšit svou karmu? Zde je něco, co Vám přinese body karmy navíc: bod karmy dostanete zdarma za každých 30 dní registrace, bod karmy dostanete zdarma za každých 10 zakoupených pasů (za 1., 11., 21., atd.), získáte bod pokaždé, když 5 lidí které jste sponzorovali získá svůj první bod karmy. Jak můžete přijít o body karmy: jakýmikoliv zprávami, které jsou na fóru zakázány. Ať již v soukromých zprávách, nebo na své stránce (rasismus, zprávy sexuálního charakteru, protivící se dobrým mravům, atp.), umístěním obrázků nebo textů, které by mohly šokovat mladší obecenstvo, pokud veterináři nezaplatíte dne, kdy Vaše klisna rodila, při prodeji koně za více než 20 pasů budete jakýmkoliv způsobem podvádět ve hře, pokud se pokusíte narušit systém sponzoringu falešnými účty, pokusem o krádež účtů jiného hráče.

41 A několik dalších obrázků s popisky

42 Kancelář

43 Soutěže

44 Prodeje

45 Obchod

46 Černý trh

47 Jezdecké centrum

48 Soukromá pošta

49 Moji přátelé

50 Pozvat hráče

51 Kreativní prostor

52 Celkové pořadí

53 Pořadí chovatelů

54 Pořadí koní

55 Moje pasy

56 Moje práce

57 KONEC Snad jste si to užili.Ukázali jsme vám jaké je na Howrse zatím zboží a možná i víc. Ahoj!!! 


Stáhnout ppt "Informace O howrse.cz Howrse."

Podobné prezentace


Reklamy Google