Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CHYTRÉ Ž ENY POSUN KLIKNUTÍ MYŠÍ Jaká zvířata mají ženy nejraději? Lišku za krkem - Jaguára v garáži - tygra v posteli - vola na služební cestě!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CHYTRÉ Ž ENY POSUN KLIKNUTÍ MYŠÍ Jaká zvířata mají ženy nejraději? Lišku za krkem - Jaguára v garáži - tygra v posteli - vola na služební cestě!"— Transkript prezentace:

1

2 CHYTRÉ Ž ENY POSUN KLIKNUTÍ MYŠÍ

3 Jaká zvířata mají ženy nejraději? Lišku za krkem - Jaguára v garáži - tygra v posteli - vola na služební cestě!

4 Po které mužově straně má jít žena? Po té vzdálenější od výkladních skříní!

5 Průvodce říká: "Kdyby dámy na chvilku zmlkly, slyšeli bychom řev vodopádů."

6 Žena je jako košile. Až když ji máš na krku, víš, co je to za číslo.

7 Víte, jakým způsobem hospodyňka rozpůlí kachnu jedním tahem? Vytáhne si nahoru tepláky.

8 Ptá se jedna přítelkyně druhé: "Hele, používáš nějakou antikoncepci?" "Ne, já beru antidepresiva." "A to pomáhá?" "Celkem jo, mám pět dětí a je mi to fuk."

9 Mezi ženou a psem není rozdíl, zradí vás ve chvíli, kdy přijde někdo s větší klobásou.

10 Nejnovější sociologické průzkumy potvrdily, že nejoblíbenější fantazií ženy, jsou dva muži najednou. Jeden vaří a druhý uklízí...

11 "Slyšela jsem pěkné historky o tvém manželovi." "Tak mi je rychle řekni, potřebuji nové šaty!"

12 Proč se hurikánům dávají ženská jména? Když přicházejí tak jsou vlhké a divoké a když odcházejí tak s sebou berou dům, auto...

13 Víte, co je vrchol nevěry? Když vás manželka podvede s vaší milenkou. Na co myslí ženy při souloži, když leží na zádech? Milenka: Miluje mne či nemiluje? Prostitutka: Zaplatí nebo nezaplatí? Manželka: Vymalovat či nevymalovat? Nosí-li žena snubní prsten, znamená to, že je vdaná. Nosí-li žena obyčejný prsten, nic to neznamená. Nosí-li žena snubní i obyčejný prsten, je vdaná, ale nic to neznamená.

14 Dvě ženy spolu sdílí 20 let jednu vězeňskou celu. Na svobodu je pouští ve stejný den. Před branami věznice říká jedna druhé: "Stav se dnes večer, abych ti to mohla dopovědět."


Stáhnout ppt "CHYTRÉ Ž ENY POSUN KLIKNUTÍ MYŠÍ Jaká zvířata mají ženy nejraději? Lišku za krkem - Jaguára v garáži - tygra v posteli - vola na služební cestě!"

Podobné prezentace


Reklamy Google