Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI ( z knihy Sanaya Roman, Duane Packer TVOŘENÍ PENĚZ)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI ( z knihy Sanaya Roman, Duane Packer TVOŘENÍ PENĚZ)"— Transkript prezentace:

1 VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI ( z knihy Sanaya Roman, Duane Packer TVOŘENÍ PENĚZ)

2 Zdrojem naší hojnosti není naše zaměstnání, naše investice ani náš partner či rodiče. Zdrojem naší hojnosti jsme my sami - naše myšlenky a pocity.

3 Všechny věci, které kolem sebe vidíme, byly nejdříve myšlenkou v něčí mysli.

4 Naše myšlenky formují podobu věcí, které si přitahujeme a proto je důležité myslet spíš na to, co chceme, než na to, co nechceme.

5 Myšlenky se skládají do modelu toho, co má být vytvořeno, a jsou energetizovány našimi emocemi.

6 Nadšení pro požadovanou věc, vroucná a jasně vymezená přání nám dokáží přinést žádanou věc daleko rychleji, než přání vlažná a mlhavá.

7 Věc, kterou si přejeme nezískáme na základě strachu či nenávisti k jejímu opaku. Dostatek peněz nevychází z odporu k chudobě. Na cokoli se soustředíme, to dostaneme.

8 Je důležité myslet pozitivně, protože pozitivní emoce přitahují to, co chceme, zatímco negativní emoce přitahují to, co nechceme.

9 Objevíme-li negativní myšlenku (např. NEMÁM DOST PENĚZ ) jednoduše s ní vyšleme i její pozitivní podobu ( MÁM DOSTATEK PENĚZ A HOJNOSTI )

10 Pozitivní myšlenky jsou mnohem mocnější nežli myšlenky negativní. Jedna pozitivní myšlenka vyruší stovky myšlenek negativních.

11 Neustálé opakování myšlenek na to, co si přejeme, má velikou sílu. Často si potvrzujme v přítomném čase, po čem toužíme ( např. ZAŽÍVÁM TEĎ NEOMEZENOU HOJNOST )

12 Prožijme v mysli své sny. Představujme si sami sebe, jak získáváme to, co chceme, nebo si dokonce vytvořme pocit, že to už máme.

13 Naše sny a fantazie ukazují náš skutečný potenciál. Naše možnosti tvořit nemají žádné hranice. Žijeme v neomezeném světě a možné je cokoli.

14 Dovolme si rozšířit myšlenky o tom, co můžeme získat a co je možné. Čím více rozšíříme obzory své představivosti, tím více otevřeme dveře své neomezené hojnosti.

15 Věřme, že Vesmír je bezpečný a přátelský a všem nabízí neomezenou hojnost.


Stáhnout ppt "VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI VYTVÁŘENÍ HOJNOSTI ( z knihy Sanaya Roman, Duane Packer TVOŘENÍ PENĚZ)"

Podobné prezentace


Reklamy Google