Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní pojmy návěstního předpisu viditelná nebo slyšitelné vyjádření pokynu stanoveným způsobem. Znak, provedení, tvar, barva a zvukové vyjádření je.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní pojmy návěstního předpisu viditelná nebo slyšitelné vyjádření pokynu stanoveným způsobem. Znak, provedení, tvar, barva a zvukové vyjádření je."— Transkript prezentace:

1

2 Základní pojmy návěstního předpisu viditelná nebo slyšitelné vyjádření pokynu stanoveným způsobem. Znak, provedení, tvar, barva a zvukové vyjádření je uvedeno v předpise. Návěst Návěstění činnost, při které je dávána jedna nebo více návěstí. Návěstidlo technické zařízení, pomůcka nebo předmět, kterým se dává návěst. činnost, při které je dán pokyn, který upozorňuje na návěst, která bude následovat. Předvěstění

3

4 Umísťování návěstí

5 Rozdělení návěstidel: Indikátory

6 Návěsti hlavních návěstidel a samostatných předvěstí Základní návěsti Rychlostní soustava Obvod výhybek přilehlých k návěstidlu

7 Rychlost v obvodu přilehlých výhybek Rychlost v u následujícího návěstidla

8 Návěsti rychlostní soustavy

9

10 Ostatní návěsti světelných soustavy

11 Návěsti závislých návěstidel


Stáhnout ppt "Základní pojmy návěstního předpisu viditelná nebo slyšitelné vyjádření pokynu stanoveným způsobem. Znak, provedení, tvar, barva a zvukové vyjádření je."

Podobné prezentace


Reklamy Google