Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CESTA KE ZMĚNĚ CZ.04.1.03/1.1.03.3/0012 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CESTA KE ZMĚNĚ CZ.04.1.03/1.1.03.3/0012 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky."— Transkript prezentace:

1 CESTA KE ZMĚNĚ CZ / /0012 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 Projekt Cesta ke změně realizuje: centrála: MESADA Písek pobočky:MESADA České Budějovice MESADA Jindřichův Hradec MESADA Vimperk

3 Pro koho je projekt určen: Cílová skupina:  dlouhodobě nezaměstnaní, kteří chtějí pomoci na cestě k nalezení zaměstnání

4 Co projekt nabízí? Poradenství  Skupinové poradenství  Individuální poradenství  Pracovní pokus

5 Skupinové poradenství:  15 hodin  je zaměřeno na nácvik dovedností potřebných k získání a udržení zaměstnání

6 Individuální poradenství  20 hodin - 1 účastník  Zaměstnanec MESADY motivuje k aktivnímu hledání zaměstnání pomůže při sestavení životopisu, motivačního dopisu seznámí s možnostmi o nabídky pracovních míst

7 Pracovní pokus  možnost praxe u konkrétního zaměstnavatele po dobu maximálně 160 hodin na 1 účastníka

8 Zprostředkování: Cílem zprostředkování:  pravidelné, každodenní vyhledávání vhodných volných pracovních míst  následné umístění na volné pracovní místo.

9 Vytipování nových pracovních pozic  Pracovník MESADY podporuje účastníka při vytipovávání vhodných pracovních míst  pracovní místo může vzniknout např. u zaměstnavatele, kde účastník programu vykonával praxi  Pracovník MESADY motivuje účastníka k obsazení sjednaného pracovního místa

10 Uplatnění prvků podporovaného zaměstnávání: Pracovní asistence poskytnutí při:  pracovním pokusu  nástupu do zaměstnání  pohovoru se zaměstnavatelem forma:  doprovod na a z pracoviště  přítomnost na pracovišti  účast při pohovoru

11 Co projekt nabízí? Přímá podpora  mzdové příspěvky  příspěvek na dopravu a příspěvek na péčí o osobu závislou

12 Přímá podpora: Příspěvek na dopravu (jízdné): Pokud se aktivity programu konají mimo obec bydliště účastníka, lze poskytnout náhradu jízdného po předložení jízdenky veřejné hromadné dopravy (nikoli městské hromadné dopravy) z obce bydliště do místa konání aktivit a zpět.

13 Přímá podpora: Příspěvek na péči o osobu závislou: Příspěvek na péči o osobu závislou je určen účastníkům programu pečujícím o dítě do 15 let, popř. jiného člena rodiny, kteří nemají možnost zajistit si na dobu konání aktivit hlídání či zástup.

14 Veškeré vzdělávací, poradenské a jiné aktivity jsou všem účastníkům projektu poskytovány ZDARMA.

15 URL: MESADA České Budějovice – pobočka J. Š. Baara 21, České Budějovice tel: , mobil: MESADA Jindřichův Hradec – pobočka Růžová 30 / II, Jindřichův Hradec tel: MESADA Vimperk – pobočka 1.máje 74, P. O. Box 18, Vimperk tel: , mobil: MESADA Písek - centrála Nábřeží 1. máje 2259, Písek tel: , mobil: KDE NÁS NAJDETE:

16 Děkuji Vám za pozornost Ing. Irena Lavická vedoucí projektu MESADA Písek pobočka České Budějovice


Stáhnout ppt "CESTA KE ZMĚNĚ CZ.04.1.03/1.1.03.3/0012 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky."

Podobné prezentace


Reklamy Google