Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Další dílek do skládanky podpory osob se zdravotním postižením: „Praktické zkušenosti s hodnocením bariér v domácím prostředí“ Vývoj metodiky pro evaluaci.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Další dílek do skládanky podpory osob se zdravotním postižením: „Praktické zkušenosti s hodnocením bariér v domácím prostředí“ Vývoj metodiky pro evaluaci."— Transkript prezentace:

1 Další dílek do skládanky podpory osob se zdravotním postižením: „Praktické zkušenosti s hodnocením bariér v domácím prostředí“ Vývoj metodiky pro evaluaci a modifikaci domácího prostředí osob se zdravotním postižením za účelem zvýšení jejich zaměstnatelnosti Číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/

2 Žadatel: ILA, s.r.o. Partner: Česká asociace ergoterapeutů

3 Program semináře Úvod Metodika hodnocení domácího prostředí Činnost portugalského rehabilitačního centra KRÁTKÁ PŘESTÁVKA A OBČERSTVENÍ Portugalské zkušenosti s hodnocením bariér v domácím prostředí Diskuse MUDr. Kateřina Čihařová Cristina Crisóstomo Mgr. Kateřina Macháčová, PhD. Mónica Correia


Stáhnout ppt "Další dílek do skládanky podpory osob se zdravotním postižením: „Praktické zkušenosti s hodnocením bariér v domácím prostředí“ Vývoj metodiky pro evaluaci."

Podobné prezentace


Reklamy Google