Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Citace informačních zdrojů PhDr. Zuzana Hájková Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice Logo vaší společno sti vložíte na snímek tak, že V nabídce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Citace informačních zdrojů PhDr. Zuzana Hájková Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice Logo vaší společno sti vložíte na snímek tak, že V nabídce."— Transkript prezentace:

1 1 Citace informačních zdrojů PhDr. Zuzana Hájková Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice Logo vaší společno sti vložíte na snímek tak, že V nabídce Vložit Vyberte příkaz Obrázek Najděte soubor s logem své společno sti. Klepněte na tlačítko OK. Velikost loga změníte tak, že Klepněte tlačítkem myši uvnitř loga. Na obvodu loga se objeví čtverečky nazývané úchyty. Pomocí těchto úchytů lze změnit velikost objektu. Pokud před použitím úchytů podržíte stisknuto u klávesu SHIFT, budou zachován y poměry objektu.

2 Odkazy – co pomůže Katalogy knihoven Webové stránky: – – Stránky vysokých škol 2

3 3

4 4

5 Odkazy – co pomůže Katalogy knihoven Souborný katalog ČR – Národní knihovna ČR – Jihočeská knihovna – 5

6 SK ČR 6

7 katalog.cbvk.cz 7

8 8

9 Vysoké školy UK Praha ZČU Plzeň so_690.htm so_690.htm ČVUT _citace.html _citace.html VŠB Ostrava 9

10 ml 10

11 home.zf.jcu.cz/public/users/urbanek/buddy/cit ace_iso_690.htm 11

12 knihovny.cvut.cz/vychova/vychova2/bibl_citace/ bibl_citace.html 12

13 knihovna.vsb.cz/kurzy/citace/index.html 13


Stáhnout ppt "1 Citace informačních zdrojů PhDr. Zuzana Hájková Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice Logo vaší společno sti vložíte na snímek tak, že V nabídce."

Podobné prezentace


Reklamy Google