Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Surý Josef. Obsah prezentace A-Vznik obce B-Informace C-Sport D-Juřičkův Mlýn E-Škola F-Firmy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Surý Josef. Obsah prezentace A-Vznik obce B-Informace C-Sport D-Juřičkův Mlýn E-Škola F-Firmy."— Transkript prezentace:

1 Surý Josef

2 Obsah prezentace A-Vznik obce B-Informace C-Sport D-Juřičkův Mlýn E-Škola F-Firmy

3 A První písemná zmínka o obci Leskovec pochází z roku 1549.

4 B Obec Leskovec se rozkládá asi šest kilometrů jižně od Vsetína. Leskovec leží v průměrné výšce 375 metrů nad mořem. Počet trvale žijících osob této středně velké vesnice se pohybuje kolem čísla 670 obyvatel. Leskovec má i obecní úřad. Starostka Jana Šťastná Protéká tudy i řeka Senice. Je tu i hospoda o rastourace.

5 C Fotbal Obec Leskovec má tenisový kurt. Hřiště na fotbal kde sehrají zápasy mužů,dorostenců a mladších žáků. Hasiči Leskovec má sbor dobrovolné hasiče. Velitel SHD leskovec Miroslav Slezák.

6 D Tragédie Juříčkova mlýna v obci Leskovec ze dne 3. dubna 1945 Památník Juřičkův mlýn je vzpomínka na nacisty vyvražděnou rodinu Juřičkových v období 2. světové války.

7 E Maximální kapacita školy je 70 žáků. Skutečný stav se v posledních letech pohybuje kolem 40 – 45 dětí s průměrem 13 – 15 žáků na třídu.

8 F Kovar Společnost Kovar s.r.o. byla založena v roce 1992 třemi společníky. Kovar vyváží kontejnery. Kemerich Prodej brusiva Antonín Hromada


Stáhnout ppt "Surý Josef. Obsah prezentace A-Vznik obce B-Informace C-Sport D-Juřičkův Mlýn E-Škola F-Firmy."

Podobné prezentace


Reklamy Google