Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tužka na vyhlazení vrásek. PředstavujemeTimeWise ® Targeted-Action ™ Tužku na vyhlazování vrásek TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tužka na vyhlazení vrásek. PředstavujemeTimeWise ® Targeted-Action ™ Tužku na vyhlazování vrásek TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek."— Transkript prezentace:

1 Tužka na vyhlazení vrásek

2 PředstavujemeTimeWise ® Targeted-Action ™ Tužku na vyhlazování vrásek TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek nabízí více než jen rychlé výsledky. –Okamžité a viditelné zjemnění mimických vrásek na čele, kolem očí, kolem rtů –Při pravidelném používání vyhlazení i hlubších vrásek. –Ověřeno 3 nezávislými průzkumy: 2 dermatologickými, 1 zákaznickým

3 Jemné mimické vrásky Proč vznikají? –Spojovací tkáně dermis slábnou Poškození kolagenových a elastanových vláken Volné radikály UV záření –Zmenšení tukových polštářků –Svalová paměť Vrásky na čele Oční vrásky Vrásky okolo úst

4 Jak TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek funguje? Částice odrážející světlo z jemných a hlubších vrásek Gliadin (zdroj aminokyselin) neviditelně vyplní jemné a hlubší vrásky, zpevní a vyhladí pleť 3 Antioxidanty (extrakt z granátového jablka, deriváty vitamínů A a E) neutralizují volné radikály, zpomalují stárnutí pleti a chrání ji před špatnými vlivy počasí.

5 Jak to funguje?

6

7

8

9 Okamžité, viditelné výsledky * Testováno dermatologem fewer forehead lines & wrinkles po 10 minutách!* 33 % Až PředPo

10 fewer crow’s feet area lines & wrinkles za 10 minut!* * Testováno dermatologem Až 50 % Immediate, Visible Benefits Před Po

11 Nanášení Pootočením spodní části získáte množství přípravku, které nanášíte aplikátorem a konečky prstů. Nanášejte přímo do vrásek. Jemně vklepávejte konečky prstů. Pozor: větší množství vytvoří bílý film, pudrový efekt. Setřete.

12 Co chce vědět naše zákaznice TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek je speciální přípravek s vysokou účinností na určité partie obličeje Od ostatních přípravků Mary Kay ®, které bojují proti vráskám, se liší svým okamžitým efektem, vytvořením odpočinutého, mladistvého vzhledu

13 Co chce vědět naše zákaznice Odlišuje se tím, že má dlouhodobé účinky při pravidelném používání. Používá se jednou denně - ráno. K docílení lepšího vizuálního dojmu používejte po denním/ hydratačním krému. Zlepší se i nanášení a výsledný efekt podkladové báze.


Stáhnout ppt "Tužka na vyhlazení vrásek. PředstavujemeTimeWise ® Targeted-Action ™ Tužku na vyhlazování vrásek TimeWise ® Targeted-Action ™ Tužka na vyhlazování vrásek."

Podobné prezentace


Reklamy Google