Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jedinečná nabídka pro ASOCIACI PRODEJCŮ POUŽITÝCH AUTOMOBILŮ – AUTOBAZARŮ ČR. ANNONCE a.s. přináší exkluzivní nabídku pro členy APPAA v podobě zvýhodněné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jedinečná nabídka pro ASOCIACI PRODEJCŮ POUŽITÝCH AUTOMOBILŮ – AUTOBAZARŮ ČR. ANNONCE a.s. přináší exkluzivní nabídku pro členy APPAA v podobě zvýhodněné."— Transkript prezentace:

1 Jedinečná nabídka pro ASOCIACI PRODEJCŮ POUŽITÝCH AUTOMOBILŮ – AUTOBAZARŮ ČR. ANNONCE a.s. přináší exkluzivní nabídku pro členy APPAA v podobě zvýhodněné inzerce po celou dobu členství za podmínky úhrady zvýšeného členského příspěvku všemi členy asociace. Standardní roční výše členského příspěvku Kč – nová výše Kč po sepsání exkluzivní smlouvy s ANNONCE a.s.

2 Je to jednoduché... Zaplaťte asociaci zvýšený příspěvěk, se kterým získáváte velké množství benefitů: - importní centrum – přenos denní nabídky vozidel na % sleva na inzerci v motoristickém měsíčníků AUTOHANDL + PR článek zdarma - banner pro APPAA se 100tis zobrazení/měs. umístěný v sekci Osobní auta - každý člen obdrží plachtu s logem ANNONCE To vše za pouhých 600 Kč měsíčně!

3 Podrobnější popis nabídky: Importní centrum - snadný přenos a správa denní nabídky vozidel na náš web na základě spolupracujícího software Autohandl – barevný inzertní motoristický měsíčník distribuovaný po celé ČR, inzerci vloženou do Autohandlu Vám po celý měsíc budeme přepisovat do novin. Banner – poutavá reklama umístěná na našich stránkách v sekci Osobní auta s proklikem na stránky Asociace, např. seznam členů či novinky, zajímavosti Plachta – vyrobená na naše náklady a umístěná na viditelném místě provozovny

4 SlužbaCena pro členyCeníková cena Skutečná proinzerovaná hodnota Importní centrum Annoncev členském popl Autohandl PR Clanekv členském popl Autohandl A4 inzerce Autohandl 50% portfolio slevav členském popl Banner (Annonce - sekce AutoMoto)v členském popl SUMMA (vše v Kč bez DPH) Při platbě Kč za jednoho člena (2 000 Kč jsou počítany jako příspěvek asociaci), získá každý člen minimálním plnění Kč, při ročním zúčtování teda celkem pro asociaci Kč!

5 Uvedené ceny jsou bez DPH. Úhradu zvýšeného členského příspěvku bychom vyúčtovali jako zálohu, každému členovi bychom vystavili fakturu s patřičným DPH. Děkujeme za Vaší pozornost ANNONCE a.s. Jakub Smolka Ivana Vorlíčková obchodní ředitel inzertní poradkyně tel: tel:


Stáhnout ppt "Jedinečná nabídka pro ASOCIACI PRODEJCŮ POUŽITÝCH AUTOMOBILŮ – AUTOBAZARŮ ČR. ANNONCE a.s. přináší exkluzivní nabídku pro členy APPAA v podobě zvýhodněné."

Podobné prezentace


Reklamy Google