Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

….BÝVÁME Z DĚJIN ČASTĚJI SMUTNÍ NEŽ VESELÍ A NÁŠ SMUTEK SE PROJEVUJE PROKLÍNÁNÍM DOBY, MÍSTA A DĚJE. NELÍBÍ SE NÁM ČAS, VE KTERÉM TU POBÝVÁME, NAŠE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "….BÝVÁME Z DĚJIN ČASTĚJI SMUTNÍ NEŽ VESELÍ A NÁŠ SMUTEK SE PROJEVUJE PROKLÍNÁNÍM DOBY, MÍSTA A DĚJE. NELÍBÍ SE NÁM ČAS, VE KTERÉM TU POBÝVÁME, NAŠE."— Transkript prezentace:

1

2

3 ….BÝVÁME Z DĚJIN ČASTĚJI SMUTNÍ NEŽ VESELÍ A NÁŠ SMUTEK SE PROJEVUJE PROKLÍNÁNÍM DOBY, MÍSTA A DĚJE. NELÍBÍ SE NÁM ČAS, VE KTERÉM TU POBÝVÁME, NAŠE MÍSTO V EVROPĚ NENÍ TAKÉ NEJLEPŠÍ A POMĚRY, KTERÉ NÁS OBKLOPUJÍ JSOU ČASTO NA ZVRACENÍ. VĚTŠINA NAŠICH OSUDŮ, O NICHŽ SE DOMNÍVÁME, ŽE SE ZAVINĚNÍM DĚJIN ODEHRÁVALY SMUTNĚ, BYLA PŘECE JEN DÍLEM NAŠICH ROZHODNUTÍ A NAŠICH VOLEB. ZDÁ SE, ŽE JSME MĚLI MOŽNOST VYHNOUT SE JEVIŠTI, NEVNÍMAT ČAS, UTÉCI Z MÍSTA A NEVŠÍMAT SI DĚJŮ. MNOZÍ TO TAK UDĚLALI. KDO TO NEUDĚLAL, MUSEL PO VŠECH ZKUŠENOSTECH TÉTO ZEMĚ POČÍTAT S TÍM, ŽE SE NEBUDE UKLÁNĚT NA PŘEDSCÉNĚ …..

4 CELÁ TŘÍDA PIONÝRŮ...LÉTA LÁMÁNÍ CHARAKTERU A USILOVÁNÍ O VLASTNÍ INTEGRITU

5 DAL BYCH SI PLECHOVKU PIVA…

6 A HRDÝ BUĎ, ŽES VYTRVAL. ŽES NEPOSKVRNIL ÚSTA ANI HRUĎ FALEŠNOU ŘEČÍ

7 TAKOVÝ BYL MŮJ LID. S KOSOU A KLADIVEM NA JITŘNÍ ČEKAL SVIT. ČEKAL A VĚŘIL.

8 .. DĚTI, KTERÝMI JSME TENKRÁT BYLI, JSOU JEŠTĚ SCHOPNÉ UVĚŘIT, ŽE ŽIVOT BUDE KRÁSNÝ A DOBRÝ..

9

10 ÚRODU NOVOU SKLIDÍ SÁM, SÁM SE SVÝMI JDĚTE MU Z CESTY. STAVÍ CHRÁM BRATRSKÉ DOBY

11 JEDINÝ ZDAŘILÝ ÚNIK Z DUSNÉ ATMOSFÉRY NORMALIZACE…..

12


Stáhnout ppt "….BÝVÁME Z DĚJIN ČASTĚJI SMUTNÍ NEŽ VESELÍ A NÁŠ SMUTEK SE PROJEVUJE PROKLÍNÁNÍM DOBY, MÍSTA A DĚJE. NELÍBÍ SE NÁM ČAS, VE KTERÉM TU POBÝVÁME, NAŠE."

Podobné prezentace


Reklamy Google